Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Rohová police "Laine", Bílá, 170 x 142 cm, Vicco

4 629,00 Kč*

Číslo výrobku: 425142194193915

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon Ihned k dispozici, dodací lhůta 3 - 4 dny

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava a vrácení zdarma
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Záruka vrácení peněz a 30denní návratová politika
Záruka vrácení peněz
Zaplaťte pohodlně

Předběžná platba

Informace o výrobku "Rohová police "Laine", Bílá, 170 x 142 cm, Vicco"
  • Tato samostatná policie "Laine" je tou správnou volbou pro každou domácnost. Její optimální design a stylový vzhled ji dělají nejen praktickou, ale i esteticky atraktivní.
  • Samostatná knihovna s 5 otevřenými policemi a rohem, využívající šetření místa.
  • ROZMĚRY: Samostatná rohová skříňka má následující parametry: Šířka: 170 cm, Výška: 142 cm, Hloubka: 30 cm. Všechny podrobné velikosti jsou uvedeny na fotografiích.
  • MATERIÁL: Police na roh je tvořen 16mm snadno udržovatelnou dřevotřískovou deskou, s povlakem z melaminové pryskyřice.
  • ROZSAH DODÁVKY: Rohová policová jednotka, Montážní návod, Montážní materiál
Rohová police Laine je dokonalý kousek nábytku pro ty, kteří se snaží využít prostor ve svém domě co nejefektivněji. Tento produkt nabízí rohovou skříňku, knihovnu a polici, což z něj dělá multifunkční a skvělý prvek pro kombinování s ostatními kousky nábytku. Navíc se může pochlubit funkčním designem, jenž zahrnuje pět otevřených polic, což vám umožní vystavit všechny vaše oblíbené předměty. Díky své rohové podobě rovněž šetří místo a dokáže snadno zapadnout do různých rohů v místnosti. Model Laine se díky své univerzálnosti skvěle hodí do každého interiéru, kde bude dokonalou kompilací s ostatními kousky nábytku. Pokud tedy hledáte praktický, moderní a prostorově úsporný produkt, určitě si oblíbíte rohovou polici Laine.

---

Technické údaje:


Barva:
Bílá

Rozměry:
170 x 142 x 30 cm (ŠxVxH)

Materiál:
Dřevotřísková deska, 16 mm

Povrch:
Povlak z melaminové pryskyřice

Čistá hmotnost bez obalu:
54.33 kg.

Hrubá hmotnost včetně obalu:
57.3 kg.

---

ROZSAH DODÁVKY: Rohová policová jednotka, Montážní návod, Montážní materiál

Rohová police Laine je elegantní řešení, které šetří místo a umožňuje maximálně využít rohy vašeho obytného prostoru. Díky několika policím a modernímu designu nabízí dostatek prostoru pro knihy, dekorativní předměty a další osobní věci.

Barva: Bílá
Šířka: 170cm
Výška: 142cm
Délka: 30cm
Hmotnost: 54.33kg

8 z 8 hodnocení

4.63 z 5 Hvězdičky


63%

38%

0%

0%

0%


Zadejte své hodnocení!

Sdělte nám své zkušenosti s produktem s jinými zákazníky.

Perfektní

Velmi dobré

Dobré

Přijatelné

Neuspokojivé

(Maximální počet souborů:3, Maximální velikost souboru (v MB):32, Povolené přípony souborů:jpg;png)
Žádné vybrané soubory

May 4, 2022 13:29

Box

Soy feliz

May 4, 2022 13:30

dobře vyrobený, vše perfektně sedí a je velmi stabilní.

snadno se montuje a je velmi stabilní 👍.

May 4, 2022 13:27

Velmi stabilní, krásná a levná stěna s policemi.

Byl jsem příjemně překvapen, že jsem si mohl koupit tak pěknou a robustní sadu polic za tak rozumnou cenu. Neinstaloval jsem ji jako rohovou polici, ale jako stěnu z polic. Na mou žádost mi výrobce vyšel vstříc a zboží jsem obdržel několik dní před termínem dodání. Zboží bylo perfektně zabaleno a dodáno ve výborném stavu. Montáž byla úspěšná, ale způsobila mi určité potíže. Možná by měly být malé police popsány podrobněji. Závěr: krásná a velmi stabilní police s malým prostorem pro zlepšení v popisu mnoha malých polic různých velikostí.

May 4, 2022 13:28

Alles

Cena je naprosto vynikající, montáž je velmi rychlá a je zde dostatek úložného prostoru.

May 4, 2022 13:28

Krásná rohová police

Velká police, která se perfektně hodí do relativně malých rohů a nezabírá mnoho místa, ale vytváří úložný prostor a je praktická pro koše (30x30x30), díky čemuž je okamžitě pohodlná. Jen montáž byla trochu obtížná, museli jste přesně vidět, kterou polici kam a kdy umístit.

May 4, 2022 13:31

Konečně je k dispozici rohová police

Za prvé, hodnota za peníze tohoto produktu je spravedlivá, téměř jsem si objednal podobnou desku od jiného výrobce za dvojnásobnou cenu. Všechny díly byly součástí dodávky (jedna z polic měla drobnou chybu v opracování, ale protože se na ni něco musí vejít, nemohl jsem si stěžovat), šrouby a otvory pasovaly a návod byl jasný a podrobný. Jednotlivé díly jsou popsány pomocí obrázků a rozměrů. To je velmi důležité a před zahájením montáže si přečtěte návod. Dávejte na sebe pozor. Samotná montáž je těžkopádná, proto je lepší ji provádět ve dvojicích. Za plastové nožičky, které nelze přišroubovat, se odečítá částka (použil jsem plstěné nábytkové nožičky a dodané díly jsem jednoduše nepoužil). Celkově jsem s výrobkem spokojená a rozhodně bych ho doporučila.

May 4, 2022 13:32

Dobrý produkt za rozumnou cenu

Vysoká kvalita za danou cenu... O jednu hvězdičku méně za komunikaci s prodejcem (na mou žádost o zpětné zavolání nebylo reagováno) a v popisu jsem našel rozměry nohy 97,3 cm, ale ve skutečnosti se jednalo o VENKOVNÍ rozměry 100,5 cm (pravděpodobně vnitřní rozměry police - ale mělo být doplněno). Odstranil jsem podstavce, aby dobře seděly.... vše je v pořádku.

May 4, 2022 13:32

Dobré jídlo

Disk byl dodán velmi dobře a bezpečně zabalen výrobcem, takže při přepravě nedošlo k žádnému poškození. Ukázalo se, že. Po vybalení a montáži se ukázalo, že dodaná deska byla nesprávná a všechny potřebné šrouby tam nebyly. Desku se nám podařilo smontovat tak, aby nebyla vidět, a ještě jsme měli na skladě správné šrouby. Kromě toho je police dobře vyrobena. Montuje se jako rohová police a plní svou funkci.

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.59 / 5.00
z 70422 hodnocení