Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Rohová nástěnná skříňka "R-Line" 57cm antracitový vysoký lesk/bílá Vicco

2 169,00 Kč*

Číslo výrobku: 425142192756815

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon Ihned k dispozici, dodací lhůta 9 - 10 dny

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava a vrácení zdarma
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Záruka vrácení peněz a 30denní návratová politika
Záruka vrácení peněz
Zaplaťte pohodlně

Předběžná platba

Informace o výrobku "Rohová nástěnná skříňka "R-Line" 57cm antracitový vysoký lesk/bílá Vicco"
Naše kompaktní kuchyňské linky R-Line v antracitovém lesku a bílé barvě dokonale kombinují funkčnost a design. Četné skříně různých
typy nabízejí dostatek úložného prostoru pro veškeré kuchyňské náčiní a jsou harmonicky sladěné. Celkový dojem dotváří atraktivní design s prvotřídními předními stranami.

Základní jednotky jsou vybaveny výškově nastavitelnými vyrovnávacími nožičkami, které usnadňují vyrovnání nerovností podlahy. Proto lze nástěnné jednotky také přizpůsobit vašim potřebám.

Modulární konstrukce kuchyně vám umožní vytvořit si vlastní kuchyni. Čela, jednotlivé prvky s pracovní deskou nebo bez ní a jejich uspořádání jsou velmi univerzální. Využijte náš obchod a sestavte si kuchyň sami.

Díky přiloženému ilustrovanému montážnímu návodu je montáž tak snadná, jak jen může být!

________________________________________________________________________________

Technická data

Barvy
Tělo: bílé (matné)
Rukojeti: Kovová optika


Materiál
Korpus: dřevotříska, 16 mm, dýhovaná
Přední strana: dřevotříska, 16 mm
Rukojeti: plastové
Spojovací prvky: Kov

Rohová nástěnná skříňka 57 cm
- Barva přední části: antracitová (vysoký lesk)
- 1x výklopná dvířka (lze namontovat z obou stran), 1x namontovaná police, 1x plastové madlo.
- Rozměry: 57 x 60 x 57 cm (šxvxh)
- Hmotnost: 15,5 kg

________________________________________________________________________________

Rozsah dodávky

- Sada kuchyňských skříněkPoznámka: dekorace není součástí dodávky.
Barva: Antracitový vysoký lesk
Barva karoserie: Bílá
Dokončení: Nástěnné jednotky
Styl: Moderní
Šířka: 34cm
Výška: 60cm
Délka: 57cm
Hmotnost: 23kg
Produktové FAQ

Naše kuchyňské skříně jsou k dispozici v různých rozměrech, takže je lze individuálně přizpůsobit každému rozměru kuchyně. Všechny informace o rozměrech najdete na příslušných stránkách produktu.

Naše kuchyňské skříně jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které jsou jak odolné, tak funkční. Používáme pečlivě vybrané materiály pro skříně, pracovní desky a povrchy, aby vaše kuchyně byla esteticky atraktivní a zároveň odolná. Naše materiály jsou navrženy tak, aby odolaly každodennímu používání v kuchyni a poskytovaly vám dlouhodobou spokojenost.

Ano, můžete si individuálně sestavit kuchyňskou linku podle svých přání a požadavků. Máme však také v nabídce kompletní kuchyňské linky a rohové kuchyně.

Protože máme většinu našich produktů skladem, je dodací lhůta obvykle 1-týdny. Přesné informace naleznete u jednotlivých produktů.

Ne, montáž skříní je však jednoduchá a nevyžaduje zvláštní řemeslné dovednosti. Poskytujeme vám podrobný návod k montáži a video s postupem, který vám krok za krokem vysvětlí, jak skříně snadno sestavit.

Naše kuchyňské skříně jsou navrženy tak, aby výška byla standardně dobře vyvážená. Pokud však budete potřebovat individuální úpravy, je možné provést úpravy. Mnoho našich kuchyňských linek je vybaveno nastavitelnými nožkami, které umožňují snadno vyrovnat nerovnosti podlahy.

Ano, máme v nabídce speciální rohové modely, které jsou určeny pro montáž do rohu.

Pokud se vyskytnou problémy s dodáním nebo dodaným zbožím, kontaktujte nás co nejdříve. Prosím, uveďte také číslo faktury a své jméno, abychom mohli objednávku rychle identifikovat. Milujeme naše produkty a jsme si jisti, že budete také. Proto nabízíme 30denní bezrizikovou zkoušku. Pokud nejste s vaším nákupem spokojeni, vrátíme vám plnou částku.

3 z 3 hodnocení

5 z 5 Hvězdičky


100%

0%

0%

0%

0%


Zadejte své hodnocení!

Sdělte nám své zkušenosti s produktem s jinými zákazníky.

Perfektní

Velmi dobré

Dobré

Přijatelné

Neuspokojivé

(Maximální počet souborů:3, Maximální velikost souboru (v MB):32, Povolené přípony souborů:jpg;png)
Žádné vybrané soubory

May 30, 2022 17:30

horní skříňka

Skříň jsem si koupil před nějakou dobou. Šatní skříň je špičková a vypadá krásně. Protože jsem potřebovala šatní skříň s malou hloubkou, byla pro mě tato skříň ideální. Pracovní desku jsem zkrátil sám. Chybělo mi, že bych mohl pracovní desku připevnit ke skříňce. Nyní leží jen nahoře. Ale stále platí

May 30, 2022 17:29

super kvalita za nízké ceny

Jsem opravdu velmi spokojená se svým rozhodnutím koupit tyto kuchyňské skříňky. Dodávka byla mnohem rychlejší, než bylo plánováno. Chtěli jsme novou kuchyň pro náš kemp a nechtěli jsme nutně utratit příliš mnoho, protože je to stále kemp. Ale musím říct, že bych si tyto kuchyňské skříňky pořídila i domů. Nejenže vypadá skvěle, ale i kvalita mě přesvědčila o ceně. A montáž byla velmi snadná a rychlá. Mohu jen doporučit

May 30, 2022 17:28

Klika dveří

Objednal jsem si zde kuchyň za 492 €. Začalo to dobou dodání. 3-4 týdny! Po 4 dnech dorazila kuchyně s DHL, super oznámil, orr, e-mail. Dobře, v 9.4 ráno jsem všechny balíčky uložila do pokoje. Domů jsem se vrátil z práce v 17 hodin. Přemýšlejte s , NE, jak bych to měl jako začátečník sestavit !!!!. Stačí rozbalit jakýkoli balíček a roztřídit dřevo. Návod vypadá na první pohled složitě, ALE !!!! Jako začátečník začínám okamžitě chápat návod a jako profesionál skládám vše kousek po kousku jako mistr kuchař. Skvělé na kuchyni je, že samotný nábytek je velmi stabilní a kvalitní. Ale trik příběhu spočívá v tom, že vás přesvědčí, abyste si koupili vysoce kvalitní rukojeti. Ty, které jsou součástí dodávky, jsou vyrobeny z plastu.

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.59 / 5.00
z 70288 hodnocení