Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Rohová kuchyň "Rick", Sonoma/Bílá, 167 x 267 cm s pracovní deskou, Vicco

252 729,00 Kč*

Číslo výrobku: 425142190513915

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon Již není k dispozici

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava a vrácení zdarma
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Záruka vrácení peněz a 30denní návratová politika
Záruka vrácení peněz
Zaplaťte pohodlně

Předběžná platba

Informace o výrobku "Rohová kuchyň "Rick", Sonoma/Bílá, 167 x 267 cm s pracovní deskou, Vicco"
  • Rickova vestavěná kuchyň - dobré rozhodnutí pro vaši domácnost. S univerzálním designem a jednoduchým používáním se stane stylovým a praktickým příspěvkem do vaší kuchyně.
  • Kuchyňský kout ve tvaru L nabízí možnost získání dalších modulů podle potřeby. Výška je upravitelná a kout lze dále rozšířit.
  • ROZMĚRY: L-kuchyň má celkovou velikost 167x267 cm, hloubka a výška spodních a horních modulů jsou zobrazeny na fotografiích.
  • MATERIÁL: L-kuchyň je tvořen 16mm snadno udržovatelnou dřevotřískovou deskou, s povlakem z melaminové pryskyřice.
  • ROZSAH DODÁVKY: Kuchyňská linka s pracovní deskou, montážní materiál, návod k montáži (není-li uvedeno jinak, nejsou součástí dodávky elektrické spotřebiče a dekorace).
Rohová kuchyňa Rick ponúka kompletné riešenie pre každú rohovú kuchyňu. Sériu je možné získať v rôznych konfiguráciách a farbách, čo zaisťuje, že produkt zodpovedá vašim požiadavkám. Vysoké nohy sú upraviteľné, takže si môžete prispôsobiť výšku podľa svojich potrieb. Pre viacflexibilitu sú moduly prispôsobené vašim individuálnym požiadavkám. Ak sa rozhodnete získať viac modulov, môžete jednoducho rozšíriť svoju kuchyňu. Rohová kuchyňa Rick je skvelým riešením pre každú domácnosť, ktorá hľadá praktické a moderné riešenie pre svoju rohovú kuchyňu.

---

Technické údaje:


Barvy:
Sonoma, Bílá

Pracovní deska a stěnové lišty:
Bílý mramor

Poznámka:
Pracovní desku může být nutné nařezat na míru.
Kovová koncová hrana a 3 šrouby jsou součástí dodávky.

Rozměry:
167 x 82 x 267 cm (ŠxVxH)

Materiál:
Dřevotřísková deska, 16 mm

Povrch:
Povlak z melaminové pryskyřice

Čistá hmotnost bez obalu:
189.01 kg.

Hrubá hmotnost včetně obalu:
190 kg.

---

ROZSAH DODÁVKY: Kuchyňský blok s pracovními deskami, (Pokud není uvedeno jinak, elektrospotřebiče a dekorace nejsou součástí dodávky.)Montážní návod, Montážní materiál
Barva: Sonoma
Barva karoserie: Bílá
Styl: Moderní
Šířka: 167cm
Výška: 82cm
Délka: 60cm
Hmotnost: 189.01kg
Produktové FAQ

Naše kuchyňské skříně jsou k dispozici v různých rozměrech, takže je lze individuálně přizpůsobit každému rozměru kuchyně. Všechny informace o rozměrech najdete na příslušných stránkách produktu.

Naše kuchyňské skříně jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které jsou jak odolné, tak funkční. Používáme pečlivě vybrané materiály pro skříně, pracovní desky a povrchy, aby vaše kuchyně byla esteticky atraktivní a zároveň odolná. Naše materiály jsou navrženy tak, aby odolaly každodennímu používání v kuchyni a poskytovaly vám dlouhodobou spokojenost.

Ano, můžete si individuálně sestavit kuchyňskou linku podle svých přání a požadavků. Máme však také v nabídce kompletní kuchyňské linky a rohové kuchyně.

Protože máme většinu našich produktů skladem, je dodací lhůta obvykle 1-týdny. Přesné informace naleznete u jednotlivých produktů.

Ne, montáž skříní je však jednoduchá a nevyžaduje zvláštní řemeslné dovednosti. Poskytujeme vám podrobný návod k montáži a video s postupem, který vám krok za krokem vysvětlí, jak skříně snadno sestavit.

Naše kuchyňské skříně jsou navrženy tak, aby výška byla standardně dobře vyvážená. Pokud však budete potřebovat individuální úpravy, je možné provést úpravy. Mnoho našich kuchyňských linek je vybaveno nastavitelnými nožkami, které umožňují snadno vyrovnat nerovnosti podlahy.

Ano, máme v nabídce speciální rohové modely, které jsou určeny pro montáž do rohu.

Pokud se vyskytnou problémy s dodáním nebo dodaným zbožím, kontaktujte nás co nejdříve. Prosím, uveďte také číslo faktury a své jméno, abychom mohli objednávku rychle identifikovat. Milujeme naše produkty a jsme si jisti, že budete také. Proto nabízíme 30denní bezrizikovou zkoušku. Pokud nejste s vaším nákupem spokojeni, vrátíme vám plnou částku.

2 z 2 hodnocení

4 z 5 Hvězdičky


0%

100%

0%

0%

0%


Zadejte své hodnocení!

Sdělte nám své zkušenosti s produktem s jinými zákazníky.

Perfektní

Velmi dobré

Dobré

Přijatelné

Neuspokojivé

(Maximální počet souborů:3, Maximální velikost souboru (v MB):32, Povolené přípony souborů:jpg;png)
Žádné vybrané soubory

September 1, 2022 08:44

Vybavená kuchyně

Miluji svou kuchyň, je útulná a příjemná, prostě krásná a vaření mě baví.

August 17, 2022 11:56

Líbí se nám ta barva.

Koupili jsme další skříňky a z naší kuchyně ve tvaru L jsme udělali kuchyň ve tvaru U. Protože se jedná o jednotlivé skříňkové moduly, mohli jsme kuchyni dokonale přizpůsobit našim novým podmínkám. Bílé skříňky vlevo a vpravo od trouby nejsou vaše. Také jsem vyměnil úchytky na všech skříňkách a dodatečně namontoval nábytkové tlumiče ve dveřích. Použili jsme také jinou pracovní desku a nové panely ve spodní části. Stala se tak pro nás ideální kuchyní, která s námi zůstane po dlouhou dobu, protože se velmi snadno čistí a je robustní. Kuchyni od vás bychom si vybrali kdykoli znovu.

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.59 / 5.00
z 70422 hodnocení