Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Rohová kuchyň "R-Line", Vzácná šedá/bílá, 227 x 287 cm s pracovní deskou, Vicco

252 729,00 Kč*

Číslo výrobku: 425142193134315

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon Již není k dispozici

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava a vrácení zdarma
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Záruka vrácení peněz a 30denní návratová politika
Záruka vrácení peněz
Zaplaťte pohodlně

Předběžná platba

Informace o výrobku "Rohová kuchyň "R-Line", Vzácná šedá/bílá, 227 x 287 cm s pracovní deskou, Vicco"
  • Vestavěná kuchyň "R-Line" je stylovým a optimálním designovým řešením pro každou domácnost, která hledá snadné a zábavné použití při přípravě jídel.
  • Kuchyňský kout ve tvaru L s moduly podle potřeby a možností rozšíření. Výška nastavitelných nohou.
  • ROZMĚRY: L-kuchyň má celkovou velikost 227x287 cm, hloubka a výška spodních a horních modulů jsou zobrazeny na fotografiích.
  • MATERIÁL: L-kuchyň je tvořen 16mm snadno udržovatelnou dřevotřískovou deskou, s povlakem z melaminové pryskyřice.
  • ROZSAH DODÁVKY: Kuchyňská linka s pracovní deskou, montážní materiál, návod k montáži (není-li uvedeno jinak, nejsou součástí dodávky elektrické spotřebiče a dekorace).
Rohová kuchyň R-Line nabízí širokou škálu konfigurací, které lze přizpůsobit vašim potřebám. Můžete si vybrat mezi L-kuchyní, kuchyňským koutem ve tvaru L a vestavěnou kuchyní. Navíc máte možnost přidat další moduly podle vašich potřeb. Výška kuchyňských nohou je upravitelná a kompletní řešení vaší kuchyně je k dispozici. Rohová kuchyň R-Line je nejen praktická, ale i stylová a lze ji získat v různých barvách a konfiguracích.

---

Technické údaje:


Barvy:
Vzácná šedá/bílá, Bílá

Pracovní deska a stěnové lišty:
Bílý mramor

Poznámka:
Pracovní desku může být nutné nařezat na míru.
Kovová koncová hrana a 3 šrouby jsou součástí dodávky.

Rozměry:
227 x 207 x 287 cm (ŠxVxH)

Materiál:
Dřevotřísková deska, 16 mm

Povrch:
Povlak z melaminové pryskyřice

Čistá hmotnost bez obalu:
263.385 kg

Hrubá hmotnost včetně obalu:
294.1 kg

---

ROZSAH DODÁVKY: Kuchyňský blok s pracovními deskami, (Pokud není uvedeno jinak, elektrospotřebiče a dekorace nejsou součástí dodávky.)Montážní návod, Montážní materiál

"R-Line" je všestranná řada nábytku s kuchyňskými linkami, komponenty připravenými k montáži a skříněmi pro domácnost, prádelnu a kreativní prostory. Nabízí širokou škálu barev a velikostí, což umožňuje individuální řešení pro každou místnost. Základní skříňky jsou vybaveny nastavitelnými nožičkami, takže je lze konfigurovat jednotlivě nebo jako kompletní sestavu, aby vyhovovaly různým potřebám a zlepšily funkčnost v různých prostředích.

Barva: Vzácná šedá/bílá
Barva karoserie: Bílá
Farbe der Fassade: Edelgrau
Styl: Moderní
Šířka: 227cm
Výška: 207cm
Délka: 60cm
Hmotnost: 263.385kg
Produktové FAQ

Naše kuchyňské skříně jsou k dispozici v různých rozměrech, takže je lze individuálně přizpůsobit každému rozměru kuchyně. Všechny informace o rozměrech najdete na příslušných stránkách produktu.

Naše kuchyňské skříně jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které jsou jak odolné, tak funkční. Používáme pečlivě vybrané materiály pro skříně, pracovní desky a povrchy, aby vaše kuchyně byla esteticky atraktivní a zároveň odolná. Naše materiály jsou navrženy tak, aby odolaly každodennímu používání v kuchyni a poskytovaly vám dlouhodobou spokojenost.

Ano, můžete si individuálně sestavit kuchyňskou linku podle svých přání a požadavků. Máme však také v nabídce kompletní kuchyňské linky a rohové kuchyně.

Protože máme většinu našich produktů skladem, je dodací lhůta obvykle 1-týdny. Přesné informace naleznete u jednotlivých produktů.

Ne, montáž skříní je však jednoduchá a nevyžaduje zvláštní řemeslné dovednosti. Poskytujeme vám podrobný návod k montáži a video s postupem, který vám krok za krokem vysvětlí, jak skříně snadno sestavit.

Naše kuchyňské skříně jsou navrženy tak, aby výška byla standardně dobře vyvážená. Pokud však budete potřebovat individuální úpravy, je možné provést úpravy. Mnoho našich kuchyňských linek je vybaveno nastavitelnými nožkami, které umožňují snadno vyrovnat nerovnosti podlahy.

Ano, máme v nabídce speciální rohové modely, které jsou určeny pro montáž do rohu.

Pokud se vyskytnou problémy s dodáním nebo dodaným zbožím, kontaktujte nás co nejdříve. Prosím, uveďte také číslo faktury a své jméno, abychom mohli objednávku rychle identifikovat. Milujeme naše produkty a jsme si jisti, že budete také. Proto nabízíme 30denní bezrizikovou zkoušku. Pokud nejste s vaším nákupem spokojeni, vrátíme vám plnou částku.

10 z 283 hodnocení

4.46 z 5 Hvězdičky


48%

50%

2%

0%

0%


Zadejte své hodnocení!

Sdělte nám své zkušenosti s produktem s jinými zákazníky.

Perfektní

Velmi dobré

Dobré

Přijatelné

Neuspokojivé

(Maximální počet souborů:3, Maximální velikost souboru (v MB):32, Povolené přípony souborů:jpg;png)
Žádné vybrané soubory

1 - 10 z 133 hodnocení

May 27, 2022 10:46

Vše perfektní

Zpočátku jsme byli skeptičtí kvůli některým recenzím, ale musíme říct, že jsme naprosto nadšeni. Nastavení nám trvalo 3 dny. Materiál je opravdu skvělý a kuchyně vypadá opravdu krásně. Navzdory ceně vypadá vysoce kvalitně. Protože nám chyběly 3 dveře od skříně, ihned jsme kontaktovali prodejce a o 2 dny později tam dveře byly také hned. Jsme naprosto spokojeni a můžeme tuto kuchyni všem doporučit, zejména za tuto cenu.

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.59 / 5.00
z 70422 hodnocení