Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Rohová kuchyň "R-Line", Bordeaux vysoký lesk/bílá, 227 x 287 cm bez pracovní desky, Vicco

252 729,00 Kč*

Číslo výrobku: 425142193588415

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon Již není k dispozici

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava a vrácení zdarma
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Záruka vrácení peněz a 30denní návratová politika
Záruka vrácení peněz
Zaplaťte pohodlně

Předběžná platba

Informace o výrobku "Rohová kuchyň "R-Line", Bordeaux vysoký lesk/bílá, 227 x 287 cm bez pracovní desky, Vicco"
  • Vestavěná kuchyň "R-Line" je stylovým doplňkem každé moderní domácnosti. S jednoduchým a snadným použitím přináší nejen dokonalý design, ale i praktickou funkčnost, která usnadní vaření a pečení.
  • Kuchyňský kout ve tvaru L s modulem podle potřeby a možností rozšíření, upravitelnou výškou nohou. Ideální pro funkční využití prostoru.
  • ROZMĚRY: L-kuchyň má celkovou velikost 227x287 cm, hloubka a výška spodních a horních modulů jsou zobrazeny na fotografiích.
  • MATERIÁL: L-kuchyň je tvořen 16mm snadno udržovatelnou dřevotřískovou deskou, s povlakem z melaminové pryskyřice.
  • ROZSAH DODÁVKY: Kuchyňská linka bez pracovní desky, montážní materiál, montážní návod (není-li uvedeno jinak, elektrické spotřebiče a dekorace nejsou součástí dodávky).
Série Rohové kuchyně R-Line nabízí kompletní řešení vaší kuchyně dle vašich potřeb. Konfigurace jsou různé, včetně L-kuchyní a kuchyňských koutů ve tvaru L. Kromě toho můžete získat další moduly podle vašich potřeb a přání. Výška je upravitelná a nohy jsou stabilní. Série Rohové kuchyně R-Line je k dispozici v různých barvách, takže si můžete vybrat tu, která bude nejlépe odpovídat vašemu vkusu a stylu vašeho domova. Celkově je to skvělá volba pro ty, kteří hledají efektivní, funkční a krásné řešení pro svou kuchyni.

---

Technické údaje:


Barvy:
Bordeaux vysoký lesk/bílá, Bílá

Rozměry:
227 x 207 x 287 cm (ŠxVxH)

Materiál:
Dřevotřísková deska, 16 mm

Povrch:
Povlak z melaminové pryskyřice

Čistá hmotnost bez obalu:
226.025 kg

Hrubá hmotnost včetně obalu:
250.8 kg

---

ROZSAH DODÁVKY: Kuchyňský blok, (Pokud není uvedeno jinak, elektrospotřebiče a dekorace nejsou součástí dodávky.)Montážní návod, Montážní materiál

"R-Line" je všestranná řada nábytku s kuchyňskými linkami, komponenty připravenými k montáži a skříněmi pro domácnost, prádelnu a kreativní prostory. Nabízí širokou škálu barev a velikostí, což umožňuje individuální řešení pro každou místnost. Základní skříňky jsou vybaveny nastavitelnými nožičkami, takže je lze konfigurovat jednotlivě nebo jako kompletní sestavu, aby vyhovovaly různým potřebám a zlepšily funkčnost v různých prostředích.

Barva: Bordeaux vysoký lesk/bílá
Barva karoserie: Bílá
Farbe der Fassade: Bordeaux Hochglanz
Styl: Moderní
Šířka: 227cm
Výška: 207cm
Délka: 60cm
Hmotnost: 226.025kg
Produktové FAQ

Naše kuchyňské skříně jsou k dispozici v různých rozměrech, takže je lze individuálně přizpůsobit každému rozměru kuchyně. Všechny informace o rozměrech najdete na příslušných stránkách produktu.

Naše kuchyňské skříně jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které jsou jak odolné, tak funkční. Používáme pečlivě vybrané materiály pro skříně, pracovní desky a povrchy, aby vaše kuchyně byla esteticky atraktivní a zároveň odolná. Naše materiály jsou navrženy tak, aby odolaly každodennímu používání v kuchyni a poskytovaly vám dlouhodobou spokojenost.

Ano, můžete si individuálně sestavit kuchyňskou linku podle svých přání a požadavků. Máme však také v nabídce kompletní kuchyňské linky a rohové kuchyně.

Protože máme většinu našich produktů skladem, je dodací lhůta obvykle 1-týdny. Přesné informace naleznete u jednotlivých produktů.

Ne, montáž skříní je však jednoduchá a nevyžaduje zvláštní řemeslné dovednosti. Poskytujeme vám podrobný návod k montáži a video s postupem, který vám krok za krokem vysvětlí, jak skříně snadno sestavit.

Naše kuchyňské skříně jsou navrženy tak, aby výška byla standardně dobře vyvážená. Pokud však budete potřebovat individuální úpravy, je možné provést úpravy. Mnoho našich kuchyňských linek je vybaveno nastavitelnými nožkami, které umožňují snadno vyrovnat nerovnosti podlahy.

Ano, máme v nabídce speciální rohové modely, které jsou určeny pro montáž do rohu.

Pokud se vyskytnou problémy s dodáním nebo dodaným zbožím, kontaktujte nás co nejdříve. Prosím, uveďte také číslo faktury a své jméno, abychom mohli objednávku rychle identifikovat. Milujeme naše produkty a jsme si jisti, že budete také. Proto nabízíme 30denní bezrizikovou zkoušku. Pokud nejste s vaším nákupem spokojeni, vrátíme vám plnou částku.

10 z 283 hodnocení

4.46 z 5 Hvězdičky


48%

50%

2%

0%

0%


Zadejte své hodnocení!

Sdělte nám své zkušenosti s produktem s jinými zákazníky.

Perfektní

Velmi dobré

Dobré

Přijatelné

Neuspokojivé

(Maximální počet souborů:3, Maximální velikost souboru (v MB):32, Povolené přípony souborů:jpg;png)
Žádné vybrané soubory

1 - 10 z 133 hodnocení

May 10, 2022 10:11

Super

Jsem velmi spokojen. Velmi úsporné a snadno se instalují.

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.59 / 5.00
z 70422 hodnocení