Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Nástrojová skříňka , Šedá/Černá, 120 x 202 cm, Vicco

9 059,00 Kč*

Číslo výrobku: 426044923231815

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon Ihned k dispozici, dodací lhůta 3 - 4 dny

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava a vrácení zdarma
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Záruka vrácení peněz a 30denní návratová politika
Záruka vrácení peněz
Zaplaťte pohodlně

Předběžná platba

Informace o výrobku "Nástrojová skříňka , Šedá/Černá, 120 x 202 cm, Vicco"
  • Tato kovová skříňka je skvělým příkladem dobrého rozhodnutí pro každou domácnost. Její univerzální design a stylový vzhled ji předurčují k snadnému použití a vhodnosti pro všechny.
  • Skříňka s množstvím otevřených i uzavřených předmětů, nástěnným panelem pro nástroje a spoustou úložného prostoru.
  • ROZMĚRY: Kovová skříňka má následující parametry: Šířka: 120 cm, Výška: 202 cm, Hloubka: 60 cm. Všechny podrobné velikosti jsou uvedeny na fotografiích.
  • MATERIÁL: Skříňová skříňka je tvořen robustní ocelovým plechem, který je znám svou výjimečnou odolností a trvanlivostí.
  • ROZSAH DODÁVKY: Skříň na nářadí, Montážní návod, Montážní materiál
Nástrojová skříňka je praktická a prostorná skříňka, která je ideální pro ukládání všech typů nástrojů. Díky svým mnoha otevřeným a uzavřeným předmětům a spoustě úložného prostoru máte všechny nástroje vždy po ruce. Skříňka je vyrobena z kovu a je opatřena zámky, takže můžete být jisti, že jsou vaše nástroje v bezpečí. K dispozici je také praktický nástěnný panel pro nástroje a samozřejmostí je také praktické ukládání nástrojů. Celkově je tato nástrojová skříňka praktickým a spolehlivým pomocníkem v každé dílně či garáži.

---

Technické údaje:


Barvy:
Šedá, Černá

Rozměry:
120 x 202 x 60 cm (ŠxVxH)

Materiál:
Ocelový plech

Čistá hmotnost bez obalu:
49.04 kg.

Hrubá hmotnost včetně obalu:
53 kg.

---

ROZSAH DODÁVKY: Skříň na nářadí, Montážní návod, Montážní materiál
Barva: Šedá
Barva karoserie: Černá
Velikost sady: Sada 3
Šířka: 120cm
Výška: 202cm
Délka: 60cm
Hmotnost: 53kg

4 z 4 hodnocení

4.25 z 5 Hvězdičky


25%

75%

0%

0%

0%


Zadejte své hodnocení!

Sdělte nám své zkušenosti s produktem s jinými zákazníky.

Perfektní

Velmi dobré

Dobré

Přijatelné

Neuspokojivé

(Maximální počet souborů:3, Maximální velikost souboru (v MB):32, Povolené přípony souborů:jpg;png)
Žádné vybrané soubory

May 10, 2022 18:06

Velmi dobrý produkt za velmi dobrou cenu

Zpracování a kvalita jsou velmi dobré. Vynikající poměr cena/výkon. Vynikající zákaznický servis. Jasné doporučení ke koupi.

May 10, 2022 18:08

Velmi jednoduchý návod k montáži, těžko dostupné příslušenství.

V zásadě je vše v pořádku, ale musíte mít nějaké zkušenosti s montáží. Pokyny nejsou snadné. Je však obtížné sehnat příslušenství, například háčky na děrovanou stěnu. Přijatelná kvalita

May 10, 2022 18:07

JJ

Za relativně nízkou cenu získají pracovní stůl, nástěnnou skříňku a třídílnou děrovanou stěnu. Celý výrobek se dodává ve 4 označených baleních. Navzdory dobrému balení (všechny rohy jsou vyztuženy kovem - foto 1 - a chráněny polystyrenem) je zboží na některých hranách poškozeno - foto 2 a 3. Co se děti učí s Legem? Nikdy nesypejte různé sáčky dohromady, ale začněte sáčkem 1 a pak postupně přidávejte. Dobře, není to Lego, ale skládá se ze zdánlivě nekonečného množství dílků, které vypadají stejně. V dnešní době se k mnoha výrobkům dodávají podrobné návody k použití v desítkách jazyků, ale ne zde. Zdá se, že návod k montáži je tak krátký, že má jen několik stránek a je téměř nepoužitelný. Jakmile je systém pochopen, kroky se opakují, ale je to obtížná cesta. Kde jsou pokyny k montáži? Ne, ne v každém balení. Jsou v balíčku 1 ze 2 na pracovním stole. Dobře. Otevřít, o Velký seznam dílů, mnoho polí s různými označeními (rozdíly jsou obtížně rozpoznatelné, rozměry nejsou k dispozici). Montáž začíná perforovanou stěnou, která slouží jako zadní stěna stěnového prvku. Nakonec jsou všechny části odděleny. Dobrá práce. Jak jsem řekl, jakmile znáte systém, je to jednodušší a stavba jde dobře. Vždy se však najdou věci, které způsobují zmatek, jako je nedostatek obrázků v návodu (foto 7) nebo to, že hlavy šroubů jsou stejně velké jako otvory (foto 4,5), takže by se hodila podložka. Až vše sestavíte, můžete hotový výrobek obdivovat a používat. Dostatek úložného prostoru a relativně stabilní i přes poměrně tenký materiál. Doporučuji ji pro lehké kutilské práce, jako je svařování, řezání pásovou pilou a lehké práce s plechem.

May 10, 2022 18:08

Malý a štíhlý

Tento pracovní stůl rozhodně není luxusní výrobek, ale svou práci odvede. Cena a výkon jsou dobré. Hledali jsme malý, jednoduchý pracovní stůl do naší zahradní kůlny a našli jsme tento! Malá a nenápadná, ale s dostatkem úložného prostoru a malou pracovní plochou. Sbírání je jednodušší než v Ikea! Jedinou nevýhodou je, že víko zásobníku se po 3 letech začne odlepovat.

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.60 / 5.00
z 73602 hodnocení