Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Nástěnná skříňka "R-Line" 40 cm ušlechtilá šedá/bílá Vicco

1 519,00 Kč*

Číslo výrobku: 425142193082715

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon Ihned k dispozici, dodací lhůta 9 - 10 dny

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava a vrácení zdarma
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Záruka vrácení peněz a 30denní návratová politika
Záruka vrácení peněz
Zaplaťte pohodlně

Předběžná platba

Informace o výrobku "Nástěnná skříňka "R-Line" 40 cm ušlechtilá šedá/bílá Vicco"
Atraktivní design s prvotřídními předními stranami dotváří celkový obraz.

Základní jednotky jsou vybaveny výškově nastavitelnými nožičkami, které usnadňují vyrovnání nerovností podlahy. Na stránkách
podle toho lze nástěnné jednotky také přizpůsobit vašim potřebám.

Modulární konstrukce kuchyně vám umožní navrhnout si ji individuálně. Čelní strany, jednotlivé skříňky s nebo bez
bez pracovní desky a polohy lze měnit. Neváhejte využít náš obchod a sestavit si vlastní kuchyni.

Pomocí ilustrovaného montážního návodu, který je součástí dodávky, je montáž tak snadná, jak jen může být!

________________________________________________________________________________

Technická data

Barvy
Tělo: bílé (matné)
Rukojeti: Kovová optika


Materiál
Korpus: dřevotřísková deska, 16 mm, dýhovaná
Přední strana: dřevotříska, 16 mm
Rukojeti: plastové
Spojovací prvky: Kov

Nástěnná skříňka 40 cm
- Barva přední části: ušlechtilá šedá
- 1x výklopná dvířka (lze namontovat z obou stran), 1x namontovaná police, 1x plastové madlo.
- Rozměry: 40 x 60 x 31 cm (ŠxVxH)
- Hmotnost: 7,5 kg

________________________________________________________________________________

Rozsah dodávky

- Sada kuchyňských skříněkPoznámka: dekorace není součástí dodávky.
Barva: Drahocenná šedá
Barva karoserie: Bílá
Dokončení: Nástěnné jednotky
Styl: Moderní
Šířka: 31cm
Výška: 60cm
Délka: 40cm
Hmotnost: 7.5kg
Produktové FAQ

Naše kuchyňské skříně jsou k dispozici v různých rozměrech, takže je lze individuálně přizpůsobit každému rozměru kuchyně. Všechny informace o rozměrech najdete na příslušných stránkách produktu.

Naše kuchyňské skříně jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které jsou jak odolné, tak funkční. Používáme pečlivě vybrané materiály pro skříně, pracovní desky a povrchy, aby vaše kuchyně byla esteticky atraktivní a zároveň odolná. Naše materiály jsou navrženy tak, aby odolaly každodennímu používání v kuchyni a poskytovaly vám dlouhodobou spokojenost.

Ano, můžete si individuálně sestavit kuchyňskou linku podle svých přání a požadavků. Máme však také v nabídce kompletní kuchyňské linky a rohové kuchyně.

Protože máme většinu našich produktů skladem, je dodací lhůta obvykle 1-týdny. Přesné informace naleznete u jednotlivých produktů.

Ne, montáž skříní je však jednoduchá a nevyžaduje zvláštní řemeslné dovednosti. Poskytujeme vám podrobný návod k montáži a video s postupem, který vám krok za krokem vysvětlí, jak skříně snadno sestavit.

Naše kuchyňské skříně jsou navrženy tak, aby výška byla standardně dobře vyvážená. Pokud však budete potřebovat individuální úpravy, je možné provést úpravy. Mnoho našich kuchyňských linek je vybaveno nastavitelnými nožkami, které umožňují snadno vyrovnat nerovnosti podlahy.

Ano, máme v nabídce speciální rohové modely, které jsou určeny pro montáž do rohu.

Pokud se vyskytnou problémy s dodáním nebo dodaným zbožím, kontaktujte nás co nejdříve. Prosím, uveďte také číslo faktury a své jméno, abychom mohli objednávku rychle identifikovat. Milujeme naše produkty a jsme si jisti, že budete také. Proto nabízíme 30denní bezrizikovou zkoušku. Pokud nejste s vaším nákupem spokojeni, vrátíme vám plnou částku.

9 z 9 hodnocení

4.78 z 5 Hvězdičky


78%

22%

0%

0%

0%


Zadejte své hodnocení!

Sdělte nám své zkušenosti s produktem s jinými zákazníky.

Perfektní

Velmi dobré

Dobré

Přijatelné

Neuspokojivé

(Maximální počet souborů:3, Maximální velikost souboru (v MB):32, Povolené přípony souborů:jpg;png)
Žádné vybrané soubory

May 27, 2022 11:54

Skvělá kuchyňská linka

Kuchyňskou linku z této série jsem si již pořídil. Tentokrát jsem byl natolik chytrý, že jsem si objednal nejen pěknou rukojeť, ale také rohové zarážky s měkkým zavíráním. Malá skříňka by byla dodána mnohem rychleji, než se očekávalo. Ale řidiči Amazonu mají velmi špatný zvyk nechávat všechno dole na chodbě. Dokonce ani předem nezazvoní.

May 27, 2022 11:54

Základní skříňka.

Šatní skříň Dehn je radost doporučit. Je velmi robustní a také dobře vypadá. Výšku si můžete nastavit podle potřeby. Bylo by hezké, kdyby tam byla druhá police. Líbí se mi také hloubka 45 cm. Už nejsem nejmladší a tohle je velmi příjemná hloubka, do které se dá pohodlně dostat.

May 27, 2022 11:52

Skvělá skříňka s umyvadlem

Velmi dobrá umyvadlová skříňka !!! Panely jsme nemontovali. Má nastavitelné nožičky a lépe se čistí! Bezchybný produkt! Koupila jsem dřezovou skříňku bez horní desky, protože moje dcera si koupila stejnou dřezovou skříňku s horní deskou, ale nepoužívala ji! Dala mi ho jako dárek. Z této série si pořídím ještě několik kusů. Vypadá kvalitně. Rukojeti jsou plastové, ale lze je vyměnit. Mně momentálně stačí! Doporučení ke koupi

May 27, 2022 11:51

Kuchyně Vicco

Koupil jsem kuchyň Vicco a objednal ji znovu. Jsem velmi překvapen stabilitou, velmi dobrým zpracováním a kvalitou. Kvůli nedostatku místa musím trochu přestavět kuchyň, ale mám problém s 6 úchytkami dvířek. Kvůli nedostatku místa jsem musela trochu přestavět kuchyň, ale mám problém: potřebuji ještě 6 úchytek na dveře, lze je ještě sehnat?

May 27, 2022 11:50

Špička cenové výkonnosti

Chtěla jsem pro syna postavit malou kuchyňku a hledala jsem levné spodní a stěnové skříňky. Našel jsem je a byl jsem příjemně překvapen. Sestavení každé skříňky trvá přibližně 20 minut. Dveře se zavírají správně a stabilita je také v pořádku. Celkově vzato, skvělé za cenu a vizuálně nemůžete říct, že kuchyně je levná.

May 27, 2022 11:53

Základní skříň

Šatní skříň Dehn je radost doporučit. Je velmi robustní a také dobře vypadá. Výšku si můžete nastavit podle potřeby. Bylo by hezké, kdyby tam byla druhá police. Líbí se mi také hloubka 45 cm. Už nejsem nejmladší a tohle je velmi příjemná hloubka, do které se dá pohodlně dostat.

May 27, 2022 11:51

Elegantní rohová skříňka do kuchyně

Koupila jsem si rohovou polici do kuchyně a jsem naprosto spokojená - skvělý poměr cena/výkon. Doručení mělo trvat 4 týdny, ale balíček dorazil už za 3 dny! Montáž je velmi snadná a zvládnete ji i sami. Pouze u nehtů musíte dávat pozor, abyste se nedostali příliš blízko k okraji, jinak se lak odloupne. Vyměnil jsem pouze rukojeť, protože byla vyrobena z plastu a vypadala velmi levně. Závěr: Hodně úložného prostoru za relativně málo peněz - včetně super vzhledu.

May 27, 2022 11:55

Za tu cenu vše v pořádku

Sestavil jsem z něj kompletní. Cena byla špičková. Kvalita a montáž byly v pořádku. Rukojeti jsou vyrobeny z levného plastu a mají ostré rohy, do kterých často narážím. Ale my je nahradíme. Dodávka byla rychlá a dobře zabalená. Kuchyně vypadá skvěle. Objednal jsem si ho v červené barvě. Uvidíme, jak to bude vypadat za pár měsíců.

May 27, 2022 11:56

Skvělý produkt.

Skvělý šatník sám o sobě. Vše pasovalo a montáž šla téměř sama. Montážního materiálu bylo dost, zejména hřebíků na zadní stěnu. Skříň je stabilní, dobře vypadá a má dostatek úložného prostoru. Nádobí, dortové a koláčové talíře, horkovzdušná fritéza, vše se do ní vejde, aniž by se mačkalo, a ještě je tam místo. Geniální. Jen jedna díra byla trochu mimo, ale to nebylo tak hrozné, a jedna díra pro nábytkový šroub nebyla dostatečně hluboká. Jednoduše jsem vzal podobný šroub. Všechno ostatní dokonale sedělo.

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.59 / 5.00
z 70288 hodnocení