Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Nástěnná skříňka "Fame-Line" 50 cm antracitový vysoký lesk/bílá Vicco

2 019,00 Kč*

Číslo výrobku: 425142194489315

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon Ihned k dispozici, dodací lhůta 9 - 10 dny

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava a vrácení zdarma
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Záruka vrácení peněz a 30denní návratová politika
Záruka vrácení peněz
Zaplaťte pohodlně

Předběžná platba

Informace o výrobku "Nástěnná skříňka "Fame-Line" 50 cm antracitový vysoký lesk/bílá Vicco"
Kuchyňská řada Fame-Line je moderní a praktický kuchyňský modul s moderním vzhledem. Čela jsou lakovaná ve vysokém lesku a poskytují ušlechtilý design, který dokonale ladí s barvou skříně.
Krásně tvarované úchytky dvířek harmonicky dotvářejí celkový vzhled této řady kuchyní. Různé typy skříní nabízejí dostatek prostoru a úložných prostor pro každý účel.
Pohodlné panty s tichým dovíráním zajišťují pohodlné používání a kvalitní kovové pojezdy zásuvek zaručují dlouhou životnost kuchyňského nábytku. Skříně jsou vybaveny výškově nastavitelnými nožičkami, takže lze snadno vyrovnat nerovnosti podlahy.

Modulární konstrukce kuchyně umožňuje také individuální design. Čelní stěny, jednotlivé skříňky a jejich uspořádání lze libovolně volit. Využijte náš obchod a sestavte si vlastní kuchyň.

Montáž je velmi snadná díky ilustrovanému montážnímu návodu!

________________________________________________________________________________

Technická data

Barva(y)
Tělo: bílé (matné)
Rukojeti: Kovová optika
Nohy: černé
Fascie: Bílá (matná)

Rozměry
Směs: 9,6 cm (V)
Nohy 4x (nastavitelná výška): 9,6 - 12 cm

Materiál
Trup, čela: dřevotřísková deska, 16 mm, dýhovaná
Přední strana: dřevotříska, 16 mm
Rukojeti, nožičky: plast
Skleněná vložka: sklo, 4 mm
Spojovací prvky: Kov

Závěsná skříňka 50 cm
- Barva přední části: antracitová (vysoký lesk)
- 1x výklopná dvířka (lze namontovat z obou stran), 1x namontovaná police, 1x plastové madlo.
- Rozměry: 50 x 72 x 34,1 cm (šxvxh)
- Hmotnost: 14 kg

________________________________________________________________________________

Rozsah dodávky

- Sada kuchyňských skříněkPoznámka: dekorace není součástí dodávky.
Barva: Antracitový vysoký lesk
Barva karoserie: Bílá
Dokončení: Nástěnné jednotky
Styl: Moderní
Šířka: 34.1cm
Výška: 72cm
Délka: 50cm
Hmotnost: 14kg
Produktové FAQ

Naše kuchyňské skříně jsou k dispozici v různých rozměrech, takže je lze individuálně přizpůsobit každému rozměru kuchyně. Všechny informace o rozměrech najdete na příslušných stránkách produktu.

Naše kuchyňské skříně jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které jsou jak odolné, tak funkční. Používáme pečlivě vybrané materiály pro skříně, pracovní desky a povrchy, aby vaše kuchyně byla esteticky atraktivní a zároveň odolná. Naše materiály jsou navrženy tak, aby odolaly každodennímu používání v kuchyni a poskytovaly vám dlouhodobou spokojenost.

Ano, můžete si individuálně sestavit kuchyňskou linku podle svých přání a požadavků. Máme však také v nabídce kompletní kuchyňské linky a rohové kuchyně.

Protože máme většinu našich produktů skladem, je dodací lhůta obvykle 1-týdny. Přesné informace naleznete u jednotlivých produktů.

Ne, montáž skříní je však jednoduchá a nevyžaduje zvláštní řemeslné dovednosti. Poskytujeme vám podrobný návod k montáži a video s postupem, který vám krok za krokem vysvětlí, jak skříně snadno sestavit.

Naše kuchyňské skříně jsou navrženy tak, aby výška byla standardně dobře vyvážená. Pokud však budete potřebovat individuální úpravy, je možné provést úpravy. Mnoho našich kuchyňských linek je vybaveno nastavitelnými nožkami, které umožňují snadno vyrovnat nerovnosti podlahy.

Ano, máme v nabídce speciální rohové modely, které jsou určeny pro montáž do rohu.

Pokud se vyskytnou problémy s dodáním nebo dodaným zbožím, kontaktujte nás co nejdříve. Prosím, uveďte také číslo faktury a své jméno, abychom mohli objednávku rychle identifikovat. Milujeme naše produkty a jsme si jisti, že budete také. Proto nabízíme 30denní bezrizikovou zkoušku. Pokud nejste s vaším nákupem spokojeni, vrátíme vám plnou částku.

7 z 7 hodnocení

4.71 z 5 Hvězdičky


71%

29%

0%

0%

0%


Zadejte své hodnocení!

Sdělte nám své zkušenosti s produktem s jinými zákazníky.

Perfektní

Velmi dobré

Dobré

Přijatelné

Neuspokojivé

(Maximální počet souborů:3, Maximální velikost souboru (v MB):32, Povolené přípony souborů:jpg;png)
Žádné vybrané soubory

May 12, 2022 09:45

Nejlepší cena a kvalita

Cena tohoto výrobku je vynikající a kvalita a trvanlivost jsou vynikající.

May 12, 2022 09:44

Hoekkast

Skříň je velmi stabilní a plní svou funkci. Šatní skříň je velmi prostorná a zároveň dveře plní funkci malé harmonie, takže k otevírání a zavírání nepotřebují mnoho místa. Funkční a stabilní výrobek.

May 12, 2022 09:44

Přijatá dívka

Výrobek byl určen pro byt mé dcery (v mém domě), kde bude malovat svou novou/užívanou kuchyňskou linku, a moc se jí líbí. Snadno se aplikuje a je v souladu s dekorem.

May 12, 2022 09:43

Lepší, než se očekávalo!

Zjistil jsem, že kus je opravdu dobrý pro mé použití Super se zdá být velmi kvalitní na trvanlivost Nemohu říci mnoho teď, ale cena a kvalita fit!

May 12, 2022 09:42

Dobrý poměr ceny a kvality. Velmi dobrá kvalita. 5 hvězdiček.

Vynikající kvalita. Nábytek je stabilní a snadno se montuje. Na začátku března jsem obdržel celkem tři základní jednotky. Před týdnem jsem si objednal další a byl doručen stejně rychle jako první tři. Jsem velmi spokojen. Mohu je doporučit ostatním lidem.

May 12, 2022 09:46

Dobrý produkt, jasné doporučení k nákupu

Výrobek dorazil včas. Návod k montáži byl srozumitelný, ale bohužel je tam jedna chyba, která mě stála spoustu času (strana 8, krok 7, záložky 7 a 8 jsou obrácené). Výrobek dorazil nepoškozený, je tam jen malá trhlina na nevýznamném místě, ale nevadí mi to. Drobné díly byly zabaleny zvlášť a označeny, což usnadnilo montáž.

May 12, 2022 09:45

Spodní kuchyňská skříňka

Základní jednotka působí dobrým dojmem a plní svůj účel. Výškově nastavitelné nožičky jsou velmi praktické a usnadňují umístění předmětů pod pracovní desku. Bohužel zásuvky fungují špatně, s mírným chrastěním. Srovnávám s mojí kuchyní Alno, která je stará asi 16 let, kde se zatížené zásuvky stále pohybují hladce jako po másle a nemají téměř žádný valivý hluk. Vadil mi časový limit (45 minut) daný výrobcem pro zpracování. Trvalo mi to více než dvě hodiny. Spax je trochu nedotažený a jde do lesa bez jakéhokoli záměru. Kromě toho měl jeden z pěti šroubů ve spoji třísky, které bylo nutné odstranit šroubovákem, než bylo možné použít akumulátorový šroubovák. Jeden strojní šroub pro kovové rukojeti měl vadný závit a nešel zašroubovat. Závit kovové rukojeti nebyl vyříznut dostatečně hluboko nebo byl šroub příliš dlouhý. Jinak je kuchyňský nábytek použitelný a má dobrý poměr ceny a kvality.

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.59 / 5.00
z 70288 hodnocení