Kuchyňský ostrov Fame-Line Bordó červená vysoký lesk 60 cm bez pracovní desky Vicco
2 849,00 Kč*
% 4 069,00 Kč* (Ušetřeno 29.98 %)
Číslo výrobku:
406673119659315
Informace o výrobku "Kuchyňský ostrov Fame-Line Bordó červená vysoký lesk 60 cm bez pracovní desky Vicco"
- Kuchyňské skříňky Fame-Line nabízejí prvotřídní kvalitu s robustními kovovými úchytkami, praktickými panty s tichým dovíráním a kovovými pojezdy s plným výsuvem za příznivé ceny.
- Navrhněte si kuchyň svých snů: "Fame-Line" vám umožňuje přizpůsobit si kuchyň na míru kombinací různých modulů.
- ROZMĚRY: Kuchyňská linka ostrova má následující parametry: Šířka: 60 cm, Výška: 82 cm, Hloubka: 30 cm. Všechny podrobné velikosti jsou uvedeny na fotografiích.
- MATERIÁL: Samostatný kuchyňský nábytek je tvořen 16mm snadno udržovatelnou dřevotřískovou deskou, s povlakem z melaminové pryskyřice. Čelní plochy jsou vyrobeny z vysoce kvalitní MDF.
- ROZSAH DODÁVKY: Kuchyňský ostrov, (Pokud není uvedeno jinak, elektrospotřebiče a dekorace nejsou součástí dodávky.)Montážní návod, Montážní materiál
---
Technické údaje:
Barvy:
Bordó červená vysoký lesk, Bílá
Rozměry:
60x82x30 cm (ŠxVxH)
Vnitřní rozměry 568x688x280 mm (ŠxVxH)
Materiál:
Dřevotřísková deska, 16 mm
Doplňkový materiál:
MDF
Povrch:
Povlak z melaminové pryskyřice
Čistá hmotnost bez obalu:
15.82 kg.
Hrubá hmotnost včetně obalu:
17.8 kg.
---
ROZSAH DODÁVKY: Kuchyňský ostrov, (Pokud není uvedeno jinak, elektrospotřebiče a dekorace nejsou součástí dodávky.)Montážní návod, Montážní materiál"Fame-Line" nabízí kuchyňský a koupelnový nábytek s variabilními moduly v různých barvách a velikostech. Tento sortiment, vybavený panty s tichým dovíráním a výškově nastavitelnými nožičkami, umožňuje flexibilní řešení vybavení jednotlivými moduly nebo kompletními sestavami.
| Arbeitsplatte: | bez WT |
|---|---|
| Ausführung: | Spodní skříňka |
| Barva: | Bordó červená vysoký lesk |
| Barva: | Červený |
| Barva korpusu: | Bílý |
| Provedení: | Policová ostrůvková spodní skříňka 60 cm |
| Šířka: | 60cm |
| Výška: | 82cm |
| Délka: | 30cm |
| Hmotnost: | 17kg |
Stejné zboží
Cena
Barva
Barva korpusu
Barva dveří
Kategorie