Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Kuchyňský kout "R-Line", Bordeaux vysoký lesk/bílá, 300 cm s vysokou skříní, s pracovní deskou, Vicco

21 219,00 Kč*

Číslo výrobku: 425142193585315

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon Ihned k dispozici, dodací lhůta 2 Wochen

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava a vrácení zdarma
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Záruka vrácení peněz a 30denní návratová politika
Záruka vrácení peněz
Zaplaťte pohodlně

Předběžná platba

Informace o výrobku "Kuchyňský kout "R-Line", Bordeaux vysoký lesk/bílá, 300 cm s vysokou skříní, s pracovní deskou, Vicco"
  • Kuchyň "R-Line" je optimálním designem pro každou domácnost. S jeho stylovým vzhledem a snadným používáním se budete bavit při vaření.
  • Flexibilní kuchyňský blok, který se může přizpůsobit vašim potřebám. Možnost rozšíření o další moduly a nastavitelné nohy pro variabilitu výšky.
  • ROZMĚRY: Kuchyňský nábytek má celkovou velikost 300 cm, hloubka a výška spodních a horních modulů jsou zobrazeny na fotografiích.
  • MATERIÁL: Vestavěná kuchyň je tvořen 16mm snadno udržovatelnou dřevotřískovou deskou, s povlakem z melaminové pryskyřice.
  • ROZSAH DODÁVKY: Kuchyňská linka s pracovní deskou, montážní materiál, návod k montáži (není-li uvedeno jinak, nejsou součástí dodávky elektrické spotřebiče a dekorace).
Kuchyňský kout R-Line je kompletním řešením pro každého, kdo touží po moderním a funkčním interiéru. Tento vestavěný kuchyňský blok nabízí široké spektrum modulů, které lze přizpůsobit přesně vašim potřebám. Základem jsou vysokokvalitní kuchyňské nábyteky, které jsou k dispozici v různých barvách a konfiguracích. Díky tomu si můžete vybrat to pravé řešení, které dokonale zapadne do vašeho bytu nebo domu. Zajímavostí tohoto produktu je i možnost získat další moduly. Jednou z výhod tohoto řešení jsou i upravitelné nohy, které umožňují přizpůsobit výšku dle vašich potřeb. Moderní vzhled a jednoduchost řešení dokáže vtisknout vaší kuchyni unikátní styl.

---

Technické údaje:


Barvy:
Bordeaux vysoký lesk/bílá, Bílá

Pracovní deska a stěnové lišty:
Bílý mramor

Poznámka:
Pracovní desku může být nutné nařezat na míru.
Kovová koncová hrana a 3 šrouby jsou součástí dodávky.

Rozměry:
300 x 207 x 60 cm (ŠxVxH)

Materiál:
Dřevotřísková deska, 16 mm

Povrch:
Povlak z melaminové pryskyřice

Čistá hmotnost bez obalu:
155.2 kg

Hrubá hmotnost včetně obalu:
175 kg

---

ROZSAH DODÁVKY: Kuchyňský blok s pracovními deskami, (Pokud není uvedeno jinak, elektrospotřebiče a dekorace nejsou součástí dodávky.)Montážní návod, Montážní materiál

"R-Line" je všestranná řada nábytku s kuchyňskými linkami, komponenty připravenými k montáži a skříněmi pro domácnost, prádelnu a kreativní prostory. Nabízí širokou škálu barev a velikostí, což umožňuje individuální řešení pro každou místnost. Základní skříňky jsou vybaveny nastavitelnými nožičkami, takže je lze konfigurovat jednotlivě nebo jako kompletní sestavu, aby vyhovovaly různým potřebám a zlepšily funkčnost v různých prostředích.

Barva: Bordeaux vysoký lesk/bílá
Barva karoserie: Bílá
Farbe der Fassade: Bordó červená vysoký lesk
Größe: s mramorovou PD
Styl: Moderní
Šířka: 300cm
Výška: 207cm
Délka: 60cm
Hmotnost: 200.8kg
Produktové FAQ

Naše kuchyňské skříně jsou k dispozici v různých rozměrech, takže je lze individuálně přizpůsobit každému rozměru kuchyně. Všechny informace o rozměrech najdete na příslušných stránkách produktu.

Naše kuchyňské skříně jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které jsou jak odolné, tak funkční. Používáme pečlivě vybrané materiály pro skříně, pracovní desky a povrchy, aby vaše kuchyně byla esteticky atraktivní a zároveň odolná. Naše materiály jsou navrženy tak, aby odolaly každodennímu používání v kuchyni a poskytovaly vám dlouhodobou spokojenost.

Ano, můžete si individuálně sestavit kuchyňskou linku podle svých přání a požadavků. Máme však také v nabídce kompletní kuchyňské linky a rohové kuchyně.

Protože máme většinu našich produktů skladem, je dodací lhůta obvykle 1-týdny. Přesné informace naleznete u jednotlivých produktů.

Ne, montáž skříní je však jednoduchá a nevyžaduje zvláštní řemeslné dovednosti. Poskytujeme vám podrobný návod k montáži a video s postupem, který vám krok za krokem vysvětlí, jak skříně snadno sestavit.

Naše kuchyňské skříně jsou navrženy tak, aby výška byla standardně dobře vyvážená. Pokud však budete potřebovat individuální úpravy, je možné provést úpravy. Mnoho našich kuchyňských linek je vybaveno nastavitelnými nožkami, které umožňují snadno vyrovnat nerovnosti podlahy.

Ano, máme v nabídce speciální rohové modely, které jsou určeny pro montáž do rohu.

Pokud se vyskytnou problémy s dodáním nebo dodaným zbožím, kontaktujte nás co nejdříve. Prosím, uveďte také číslo faktury a své jméno, abychom mohli objednávku rychle identifikovat. Milujeme naše produkty a jsme si jisti, že budete také. Proto nabízíme 30denní bezrizikovou zkoušku. Pokud nejste s vaším nákupem spokojeni, vrátíme vám plnou částku.

10 z 307 hodnocení

4.45 z 5 Hvězdičky


50%

44%

6%

0%

0%


Zadejte své hodnocení!

Sdělte nám své zkušenosti s produktem s jinými zákazníky.

Perfektní

Velmi dobré

Dobré

Přijatelné

Neuspokojivé

(Maximální počet souborů:3, Maximální velikost souboru (v MB):32, Povolené přípony souborů:jpg;png)
Žádné vybrané soubory

1 - 10 z 157 hodnocení

May 9, 2022 08:58

Vypadá to opravdu dobře.

Velmi dobře se hodí do mé kuchyně a vypadá velmi pěkně.

October 26, 2022 09:35

Skvělý poměr cena/výkon

Dlouho jsem hledal a vaše nabídka byla nejlepší. Nemám si na co stěžovat, kuchyně vypadá jako na obrázku. Kvalita je špičková.

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.60 / 5.00
z 73602 hodnocení