Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Kuchyňský kout "R-Line", Antracitový vysoký lesk/bílá, 300 cm s pracovní deskou, Vicco

252 729,00 Kč*

Číslo výrobku: 425142192778015

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon Již není k dispozici

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava a vrácení zdarma
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Záruka vrácení peněz a 30denní návratová politika
Záruka vrácení peněz
Zaplaťte pohodlně

Předběžná platba

Informace o výrobku "Kuchyňský kout "R-Line", Antracitový vysoký lesk/bílá, 300 cm s pracovní deskou, Vicco"
  • Univerzální kuchyň "R-Line" je tou nejlepší volbou pro každou domácnost. Je stylová, snadno použitelná a přinese do vaší kuchyně elegantní design.
  • Kuchyňský blok, který lze přizpůsobit vašim potřebám díky modulární konstrukci a možnosti přidání dalších modulů. Díky upravitelným nohám se snadno přizpůsobíte výšce vaší kuchyně.
  • ROZMĚRY: Kuchyňský nábytek má celkovou velikost 300 cm, hloubka a výška spodních a horních modulů jsou zobrazeny na fotografiích.
  • MATERIÁL: Vestavěná kuchyň je tvořen 16mm snadno udržovatelnou dřevotřískovou deskou, s povlakem z melaminové pryskyřice.
  • ROZSAH DODÁVKY: Kuchyňská linka s pracovní deskou, montážní materiál, návod k montáži (není-li uvedeno jinak, nejsou součástí dodávky elektrické spotřebiče a dekorace).
Kuchyňský kout R-Line je nezbytností pro každého, kdo si chce užít skutečné kuchyňské zážitky. Série je k dispozici v různých konfiguracích, takže můžete mít kuchyň přizpůsobenou svým potřebám. Kromě toho lze získat další moduly, aby vaše kuchyně byla úplně dokonalá. Jednoduše řečeno, R-Line je kompletní řešení vaší kuchyně. Je to nejen funkční kuchyňský blok, ale celý kuchyňský nábytek. To, co dělá R-Line ještě o něco výjimečnějším, jsou jeho upravitelné nohy, které umožňují přizpůsobit výšku kuchyňského bloku podle vašich potřeb. R-Line vám umožní vařit s radostí a snadno, takže můžete užívat každý moment strávený v kuchyni.

---

Technické údaje:


Barvy:
Antracitový vysoký lesk/bílá, Bílá

Pracovní deska a stěnové lišty:
Bílý mramor

Poznámka:
Pracovní desku může být nutné nařezat na míru.
Kovová koncová hrana a 3 šrouby jsou součástí dodávky.

Rozměry:
300 x 207 x 60 cm (ŠxVxH)

Materiál:
Dřevotřísková deska, 16 mm

Povrch:
Povlak z melaminové pryskyřice

Čistá hmotnost bez obalu:
163.485 kg

Hrubá hmotnost včetně obalu:
182.3 kg

---

ROZSAH DODÁVKY: Kuchyňský blok s pracovními deskami, (Pokud není uvedeno jinak, elektrospotřebiče a dekorace nejsou součástí dodávky.)Montážní návod, Montážní materiál

"R-Line" je všestranná řada nábytku s kuchyňskými linkami, komponenty připravenými k montáži a skříněmi pro domácnost, prádelnu a kreativní prostory. Nabízí širokou škálu barev a velikostí, což umožňuje individuální řešení pro každou místnost. Základní skříňky jsou vybaveny nastavitelnými nožičkami, takže je lze konfigurovat jednotlivě nebo jako kompletní sestavu, aby vyhovovaly různým potřebám a zlepšily funkčnost v různých prostředích.

Barva: Antracitový vysoký lesk/bílá
Barva karoserie: Bílá
Farbe der Fassade: Anthrazit Hochglanz
Styl: Moderní
Šířka: 300cm
Výška: 207cm
Délka: 60cm
Hmotnost: 163.485kg
Produktové FAQ

Naše kuchyňské skříně jsou k dispozici v různých rozměrech, takže je lze individuálně přizpůsobit každému rozměru kuchyně. Všechny informace o rozměrech najdete na příslušných stránkách produktu.

Naše kuchyňské skříně jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které jsou jak odolné, tak funkční. Používáme pečlivě vybrané materiály pro skříně, pracovní desky a povrchy, aby vaše kuchyně byla esteticky atraktivní a zároveň odolná. Naše materiály jsou navrženy tak, aby odolaly každodennímu používání v kuchyni a poskytovaly vám dlouhodobou spokojenost.

Ano, můžete si individuálně sestavit kuchyňskou linku podle svých přání a požadavků. Máme však také v nabídce kompletní kuchyňské linky a rohové kuchyně.

Protože máme většinu našich produktů skladem, je dodací lhůta obvykle 1-týdny. Přesné informace naleznete u jednotlivých produktů.

Ne, montáž skříní je však jednoduchá a nevyžaduje zvláštní řemeslné dovednosti. Poskytujeme vám podrobný návod k montáži a video s postupem, který vám krok za krokem vysvětlí, jak skříně snadno sestavit.

Naše kuchyňské skříně jsou navrženy tak, aby výška byla standardně dobře vyvážená. Pokud však budete potřebovat individuální úpravy, je možné provést úpravy. Mnoho našich kuchyňských linek je vybaveno nastavitelnými nožkami, které umožňují snadno vyrovnat nerovnosti podlahy.

Ano, máme v nabídce speciální rohové modely, které jsou určeny pro montáž do rohu.

Pokud se vyskytnou problémy s dodáním nebo dodaným zbožím, kontaktujte nás co nejdříve. Prosím, uveďte také číslo faktury a své jméno, abychom mohli objednávku rychle identifikovat. Milujeme naše produkty a jsme si jisti, že budete také. Proto nabízíme 30denní bezrizikovou zkoušku. Pokud nejste s vaším nákupem spokojeni, vrátíme vám plnou částku.

10 z 317 hodnocení

4.44 z 5 Hvězdičky


50%

45%

4%

1%

0%


Zadejte své hodnocení!

Sdělte nám své zkušenosti s produktem s jinými zákazníky.

Perfektní

Velmi dobré

Dobré

Přijatelné

Neuspokojivé

(Maximální počet souborů:3, Maximální velikost souboru (v MB):32, Povolené přípony souborů:jpg;png)
Žádné vybrané soubory

1 - 10 z 167 hodnocení

May 6, 2022 18:42

Vynikající produkt.

Forward - není dobrým autorem recese. Budu tedy stručný. Objednaná kuchyň - po 1 týdnu mi přišla zpráva od přepravní společnosti, že termín dodání je ještě 1 týden před původním termínem dodání... Za normálních okolností by to bylo krajně nevhodné - ale fungovalo to. Konfiguraci bylo také velmi snadné provést ručně. Někdy byly díry příliš hluboké nebo příliš úzké. To se však může stát. Jen musíte být opatrní. Rukojeti je však nutné objednat zvlášť. Pokud chcete, aby to dobře vypadalo, vynechejte dodané plastové úchyty. Ale zřejmě se něco pokazilo s logistikou. Dostali jsme kuchyňskou linku s kuchyňskými skříňkami - ale potřebovali jsme nástěnné skříňky..... Zavolal jsem na helpdesk a problém byl velmi rychle vyřešen. Kapotu nechtěli. - Dobře tedy. Znovu by nám poslali správnou skříňku. (Ptali se nás také, zda chceme jen karoserii nebo i dveře - ale protože jsme měli dveře, chyběla jen karoserie). Během dvou dnů se objevila i skříň. Celkově máme nyní pěknou kuchyň.

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.59 / 5.00
z 70422 hodnocení