Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Kuchyňský kout "R-Line", Antracitový vysoký lesk/bílá, 300 cm bez pracovní desky, Vicco

252 729,00 Kč*

Číslo výrobku: 425142192792615

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon Již není k dispozici

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava a vrácení zdarma
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Záruka vrácení peněz a 30denní návratová politika
Záruka vrácení peněz
Zaplaťte pohodlně

Předběžná platba

Informace o výrobku "Kuchyňský kout "R-Line", Antracitový vysoký lesk/bílá, 300 cm bez pracovní desky, Vicco"
  • Stylová kuchyň "R-Line" je optimálním rozhodnutím při vybavování domácnosti. Její univerzální design a snadné používání ji činí vhodnou pro každou rodinu.
  • Kuchyňský blok s možností přizpůsobení modulů dle potřeby a možností dokoupení dalších modulů. Výšku bloku lze upravit pomocí nohou.
  • ROZMĚRY: Kuchyňský nábytek má celkovou velikost 300 cm, hloubka a výška spodních a horních modulů jsou zobrazeny na fotografiích.
  • MATERIÁL: Vestavěná kuchyň je tvořen 16mm snadno udržovatelnou dřevotřískovou deskou, s povlakem z melaminové pryskyřice.
  • ROZSAH DODÁVKY: Kuchyňská linka bez pracovní desky, montážní materiál, montážní návod (není-li uvedeno jinak, elektrické spotřebiče a dekorace nejsou součástí dodávky).
Kuchyňský kout R-Line nabízí řešení pro vaši kuchyň v podobě kvalitního kuchyňského nábytku a kuchyňského bloku. Tato vestavěná kuchyň je k dispozici v různých konfiguracích a lze ji přizpůsobit vašim potřebám. Moduly jsou navrženy tak, aby se snadno převedly podle potřeby a lze do nich přidat další moduly podle vašeho přání. Kromě toho jsou nohy nastavitelné, takže můžete přizpůsobit výšku kuchyňského bloku svému pohodlí. Celkově tedy R-Line poskytuje kompletní řešení pro vaši kuchyni, které uspokojí vaše potřeby a přání.

---

Technické údaje:


Barvy:
Antracitový vysoký lesk/bílá, Bílá

Rozměry:
300 x 207 x 46 cm (ŠxVxH)

Materiál:
Dřevotřísková deska, 16 mm

Povrch:
Povlak z melaminové pryskyřice

Čistá hmotnost bez obalu:
141.345 kg

Hrubá hmotnost včetně obalu:
156.2 kg

---

ROZSAH DODÁVKY: Kuchyňský blok, (Pokud není uvedeno jinak, elektrospotřebiče a dekorace nejsou součástí dodávky.)Montážní návod, Montážní materiál

"R-Line" je všestranná řada nábytku s kuchyňskými linkami, komponenty připravenými k montáži a skříněmi pro domácnost, prádelnu a kreativní prostory. Nabízí širokou škálu barev a velikostí, což umožňuje individuální řešení pro každou místnost. Základní skříňky jsou vybaveny nastavitelnými nožičkami, takže je lze konfigurovat jednotlivě nebo jako kompletní sestavu, aby vyhovovaly různým potřebám a zlepšily funkčnost v různých prostředích.

Barva: Antracitový vysoký lesk/bílá
Barva karoserie: Bílá
Farbe der Fassade: Anthrazit Hochglanz
Styl: Moderní
Šířka: 300cm
Výška: 207cm
Délka: 60cm
Hmotnost: 141.345kg
Produktové FAQ

Naše kuchyňské skříně jsou k dispozici v různých rozměrech, takže je lze individuálně přizpůsobit každému rozměru kuchyně. Všechny informace o rozměrech najdete na příslušných stránkách produktu.

Naše kuchyňské skříně jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které jsou jak odolné, tak funkční. Používáme pečlivě vybrané materiály pro skříně, pracovní desky a povrchy, aby vaše kuchyně byla esteticky atraktivní a zároveň odolná. Naše materiály jsou navrženy tak, aby odolaly každodennímu používání v kuchyni a poskytovaly vám dlouhodobou spokojenost.

Ano, můžete si individuálně sestavit kuchyňskou linku podle svých přání a požadavků. Máme však také v nabídce kompletní kuchyňské linky a rohové kuchyně.

Protože máme většinu našich produktů skladem, je dodací lhůta obvykle 1-týdny. Přesné informace naleznete u jednotlivých produktů.

Ne, montáž skříní je však jednoduchá a nevyžaduje zvláštní řemeslné dovednosti. Poskytujeme vám podrobný návod k montáži a video s postupem, který vám krok za krokem vysvětlí, jak skříně snadno sestavit.

Naše kuchyňské skříně jsou navrženy tak, aby výška byla standardně dobře vyvážená. Pokud však budete potřebovat individuální úpravy, je možné provést úpravy. Mnoho našich kuchyňských linek je vybaveno nastavitelnými nožkami, které umožňují snadno vyrovnat nerovnosti podlahy.

Ano, máme v nabídce speciální rohové modely, které jsou určeny pro montáž do rohu.

Pokud se vyskytnou problémy s dodáním nebo dodaným zbožím, kontaktujte nás co nejdříve. Prosím, uveďte také číslo faktury a své jméno, abychom mohli objednávku rychle identifikovat. Milujeme naše produkty a jsme si jisti, že budete také. Proto nabízíme 30denní bezrizikovou zkoušku. Pokud nejste s vaším nákupem spokojeni, vrátíme vám plnou částku.

10 z 317 hodnocení

4.44 z 5 Hvězdičky


50%

45%

4%

1%

0%


Zadejte své hodnocení!

Sdělte nám své zkušenosti s produktem s jinými zákazníky.

Perfektní

Velmi dobré

Dobré

Přijatelné

Neuspokojivé

(Maximální počet souborů:3, Maximální velikost souboru (v MB):32, Povolené přípony souborů:jpg;png)
Žádné vybrané soubory

1 - 10 z 167 hodnocení

December 20, 2022 14:10

Mohu ji jen doporučit.

Kuchyně je vizuálně velmi krásná ! Velmi dobrá kvalita. Krásný základní model v betonovém vzhledu.

September 29, 2022 13:27

tolles Design

Koupili bychom znovu, super kompletní nabídka za cenu. Hodně jsme se rozhlíželi a pak jsme se rozhodli pro tento - a nelitovali jsme toho.

May 25, 2022 09:35

Skvělý produkt.

Před námi - ne moc dobrý spisovatel z recese. Proto to zkrátím. Objednaná kuchyň - po 1 týdnu mi přišla zpráva od dopravce, že termín dodání je ještě 1 týden před původním termínem dodání... Za normálních okolností by to bylo krajně nevhodné - ale vyšlo to. Nastavení bylo také velmi snadné provést ručně. Otvory byly občas vyvrtány příliš hluboko nebo příliš úzce. Ale to se může stát vždycky. Jen buďte opatrní. Rukojeti byste si však měli objednat zvlášť. Pokud chcete, aby vypadal pěkně, měli byste se obejít bez přiložených plastových úchytů. Ale zřejmě se něco pokazilo v logistice. Dostali jsme skříňku na kapotu sporáku - ale chyběla nám nástěnná skříňka.... Zavolal jsem na podporu a záležitost byla velmi rychle vyřešena. Nechtěli zpátky skříňku s digestoří - v pořádku. Znovu by nám poslali správný šatník. (Byli jsme také dotázáni, zda chceme pouze korpus nebo i dveře - ale protože jsme měli dveře, chyběl pouze korpus). Do dvou dnů tam byla i skříň.

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.59 / 5.00
z 70422 hodnocení