Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Kuchyňský kout "Optima", Antracitový vysoký lesk/bílá, 270 cm bez pracovní desky, Vicco

247 069,00 Kč*

Číslo výrobku: 425142192580915

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon Již není k dispozici

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava a vrácení zdarma
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Záruka vrácení peněz a 30denní návratová politika
Záruka vrácení peněz
Zaplaťte pohodlně

Předběžná platba

Informace o výrobku "Kuchyňský kout "Optima", Antracitový vysoký lesk/bílá, 270 cm bez pracovní desky, Vicco"
  • Naše kuchyňská linka zaujme prvotřídním zpracováním materiálů. Díky tomu je povrch odolný proti poškrábání a velmi snadno se čistí.
  • Kompaktní kuchyňská linka působí útulně a harmonicky díky svému modernímu designu.
  • ROZMĚRY: Kuchyňský nábytek má celkovou velikost 270 cm, hloubka a výška spodních a horních modulů jsou zobrazeny na fotografiích.
  • MATERIÁL: Vestavěná kuchyň je tvořen 16mm snadno udržovatelnou dřevotřískovou deskou, s povlakem z melaminové pryskyřice.
  • ROZSAH DODÁVKY: Kuchyňská linka bez pracovní desky, montážní materiál, montážní návod (není-li uvedeno jinak, elektrické spotřebiče a dekorace nejsou součástí dodávky).
Naša kompaktná kuchynská linka Optima, ktorá sa skladá z niekolkých modulov, dokonale spája funkcnost a dizajn. Kuchynský blok ponúka v skrinkách dostatok úložného priestoru na všetky kuchynské potreby a je harmonicky zladený. Prítažlivý dizajn s prvotriednymi prednými plochami dotvára celkový obraz.

Skrinky sú vybavené výškovo nastavitelnými nožickami, vdaka ktorým sa dajú bez námahy vyrovnat nerovnosti podlahy.

Modulárna konštrukcia kuchyne vám zároven umožnuje, aby ste si ju sami individuálne navrhli. Celá, jednotlivé skrinky a polohy sa dajú menit. Neváhajte a využite náš obchod a zostavte si kuchynu podla vlastných predstáv.

Montáž je velmi jednoduchá pomocou ilustrovaného návodu na montáž, ktorý je súcastou dodávky!
Barva: Antracitový vysoký lesk/bílá
Barva karoserie: Bílá
Farbe der Fassade: Anthrazit Hochglanz
Styl: Moderní
Šířka: 270cm
Výška: 85cm
Délka: 60cm
Hmotnost: 154.41kg
Produktové FAQ

Naše kuchyňské skříně jsou k dispozici v různých rozměrech, takže je lze individuálně přizpůsobit každému rozměru kuchyně. Všechny informace o rozměrech najdete na příslušných stránkách produktu.

Naše kuchyňské skříně jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které jsou jak odolné, tak funkční. Používáme pečlivě vybrané materiály pro skříně, pracovní desky a povrchy, aby vaše kuchyně byla esteticky atraktivní a zároveň odolná. Naše materiály jsou navrženy tak, aby odolaly každodennímu používání v kuchyni a poskytovaly vám dlouhodobou spokojenost.

Ano, můžete si individuálně sestavit kuchyňskou linku podle svých přání a požadavků. Máme však také v nabídce kompletní kuchyňské linky a rohové kuchyně.

Protože máme většinu našich produktů skladem, je dodací lhůta obvykle 1-týdny. Přesné informace naleznete u jednotlivých produktů.

Ne, montáž skříní je však jednoduchá a nevyžaduje zvláštní řemeslné dovednosti. Poskytujeme vám podrobný návod k montáži a video s postupem, který vám krok za krokem vysvětlí, jak skříně snadno sestavit.

Naše kuchyňské skříně jsou navrženy tak, aby výška byla standardně dobře vyvážená. Pokud však budete potřebovat individuální úpravy, je možné provést úpravy. Mnoho našich kuchyňských linek je vybaveno nastavitelnými nožkami, které umožňují snadno vyrovnat nerovnosti podlahy.

Ano, máme v nabídce speciální rohové modely, které jsou určeny pro montáž do rohu.

Pokud se vyskytnou problémy s dodáním nebo dodaným zbožím, kontaktujte nás co nejdříve. Prosím, uveďte také číslo faktury a své jméno, abychom mohli objednávku rychle identifikovat. Milujeme naše produkty a jsme si jisti, že budete také. Proto nabízíme 30denní bezrizikovou zkoušku. Pokud nejste s vaším nákupem spokojeni, vrátíme vám plnou částku.

10 z 178 hodnocení

4.46 z 5 Hvězdičky


54%

37%

8%

0%

0%


Zadejte své hodnocení!

Sdělte nám své zkušenosti s produktem s jinými zákazníky.

Perfektní

Velmi dobré

Dobré

Přijatelné

Neuspokojivé

(Maximální počet souborů:3, Maximální velikost souboru (v MB):32, Povolené přípony souborů:jpg;png)
Žádné vybrané soubory

1 - 10 z 28 hodnocení

May 4, 2022 09:56

Jsme velmi spokojeni!

Jsme velmi spokojeni! Měli jsme výhrady kvůli nízké ceně, ale montáž, zpracování různých dílů a konečný výsledek jsou 1A !!!!. Dodávka byla ještě rychlejší, než se očekávalo, dorazila po dvou dnech. Sbírka byla velmi snadná a rychlá a dobře popsaná sama o sobě. Koupili bychom si je znovu a můžeme je jen doporučit. :)

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.59 / 5.00
z 70387 hodnocení