Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Eckregal "Snake" Sonoma Vicco

709,00 Kč*

Číslo výrobku: 425142191810815
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava a vrácení zdarma
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Záruka vrácení peněz a 30denní návratová politika
Záruka vrácení peněz
Zaplaťte pohodlně

Předběžná platba

Informace o výrobku "Eckregal "Snake" Sonoma Vicco"
Užijte si objednávku a zvyšte kvalitu svého života.Nábytek vyvinutý v Německu spojuje vysoké standardy designu s
nákladově efektivní výroba a vysoká kvalita materiálu.Obvyklé úložné prostory v obývacím pokoji nebo v kuchyni jsou obsazené?
S našimi rohovými nástěnnými policemi "Snake" si opět vytvoříte možnosti. Chytře a elegantně využijte úhly ve svém domě a snadno připevněte polici na jakoukoli rohovou stěnu.

Pomocí ilustrovaného montážního návodu, který je součástí dodávky, je montáž tak snadná, jak jen může být!

________________________________________________________________________________

Technická data

Barva(y)
Sonoma

Rozměry
20 x 123 x 20 cm (ŠxVxH)

Hmotnost
5 kg

Materiál
Dřevotřísková deska, 16 mm, potažená melaminem
Nosnost: 15 kg (na jednu vrstvu 3 kg)________________________________________________________________________________

Rozsah dodávky

- Eck-Wandregal

Barva: Sonoma
Šířka: 20cm
Výška: 12.3cm
Hmotnost: 5kg

7 z 7 hodnocení

4.71 z 5 Hvězdičky


71%

29%

0%

0%

0%


Zadejte své hodnocení!

Sdělte nám své zkušenosti s produktem s jinými zákazníky.

Perfektní

Velmi dobré

Dobré

Přijatelné

Neuspokojivé

(Maximální počet souborů:3, Maximální velikost souboru (v MB):32, Povolené přípony souborů:jpg;png)
Žádné vybrané soubory

May 17, 2022 14:33

Doporučení ke koupi

Rychlé dodání Velmi pěkné podlahy (pokud jsou stěny rovné) Rychlá a snadná instalace. Jedinou nevýhodou je, že není k dispozici žádný šroubek pro připevnění na zeď.

May 17, 2022 14:30

Levné, ale dobré

Přesně to jsem očekával :-) Cenově dostupná rohová police na DVD. Opravdu dobré pro 20 kg. Velké silné šrouby, imbusový klíč, hmoždinky, návod. Dodává se se vším kromě 3 šroubů pro montáž na stěnu. Otvory dokonale sedí. Ale: nejsou uprostřed desky. Pokud se tedy nevejdou, stačí dlaždici otočit a je hotovo. Je mi líto, ale všichni, kdo to kritizují, se prostě mýlí. Jídla jsou spíše základní kvality, ale za 20 eur jsou lepší, než se očekávalo. P.S. Na fotce ještě není přišroubovaná, proto tak nešikovně visí.

May 17, 2022 14:31

To je skvělé! Vznikl nový úložný prostor!

Rady jsou obecně velmi dobré. Návod k montáži byl poněkud komplikovaný. Bohužel jsem musel požádat o pomoc, protože nebylo jasné, která část komu patří. ..... Součástí dodávky nebyl ani šroubovací nástroj. Police je vizuálně velmi pěkná a nabízí prostor pro mnoho předmětů. Zatím nebyly nalezeny žádné nedostatky. Mohlo by se to však zlepšit, protože prázdný roh není příliš pěkný!

May 17, 2022 14:30

krásná rohová police

Dodávka byla rychlá, nic nebylo vadné a (téměř) vše bylo zahrnuto, jeden šroub byl vadný, ale stále jsem ho měl v krabici s náhradními díly. Montáž proběhla hladce. Jak už psali ostatní, díly nejsou 100% hladké, ale na stěně to není patrné. Dokonce i na šroubových spojích je určitá vůle, tj. narovnání dílů a jejich následné dotažení minimalizuje průhyb. Nejsem si jistý, zda je police rovná, nebo zda ji lze namontovat přímo, protože můj roh je křivý. Dobré bylo, že police byla přišroubovaná jen na jedné straně, a to na třech místech, a že se s ní dalo trochu hýbat. Nejprve jsem ji přišrouboval nahoře (6mm hmoždinky), pak jsem označil střed a spodek a přišrouboval ji. Takto je deska "křivá", ale na křivé zdi vypadá dobře. Jak bylo uvedeno, zástrčky/šrouby nejsou součástí dodávky. Otvory musí být zakryty bílými lepicími deskami, což znamená, že si musíte šrouby sami zahloubit (já jsem to udělal (6mm vrták do dřeva), nebo použít šrouby s plochou hlavou, nebo mít v krabici plastové kryty. Pokud jde o kvalitu, vždy je třeba zvážit cenu a v tomto případě je pro mě poměr cena/výkon velmi dobrý a konečný výsledek dobře zapadá do rohu obývacího pokoje, aniž by byl nápadný.

May 17, 2022 14:32

Tolles Regal

Vynikající rohové regály za přijatelnou cenu. Rychlá montáž. Součástí dodávky jsou šrouby s imbusovým klíčem pro montáž police, ale bohužel chybí šrouby nebo klipy pro zavěšení. To však nebyl problém, protože jsme je již měli doma.

May 17, 2022 14:34

Pěkná rohová police, ale bohužel bez držáku na stěnu.

Líbí se mi ta barva. Snadno se také sestavuje. Součástí je popis. Problémy jsem měl pouze s připevněním rohové police ke zdi, protože součástí balení není žádný držák na zeď. Musel jsem je koupit zvlášť. Ale jak vidíte na obrázku, zvládla jsem to a vypadá to dobře😀.

May 17, 2022 14:35

není zcela perforovaná

Za tuto cenu neočekávám luxusní desku. Byl bych však raději, kdyby předvrtané otvory byly dostatečně rovné, aby do sebe desky dokonale zapadly. Přemýšleli jsme, jak ji zavěsit, aby se skryla vyčnívající police. Obal je promyšlený. Jak vždycky říkám: kompaktní, ale bezpečný. Problémem nebyla ani výstavba.

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.59 / 5.00
z 70288 hodnocení