Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Domečková postel "Tipi", Bílá, 80x160 cm, Vitalispa

3 139,00 Kč*

Číslo výrobku: 425142194332215

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon Ihned k dispozici, dodací lhůta 3 - 4 dny

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava a vrácení zdarma
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Záruka vrácení peněz a 30denní návratová politika
Záruka vrácení peněz
Zaplaťte pohodlně

Předběžná platba

Informace o výrobku "Domečková postel "Tipi", Bílá, 80x160 cm, Vitalispa"
  • Dřevěné lamely této postýlky jsou vyrobeny z masivního dřeva a díky své struktuře jsou obzvláště vhodné pro děti.
  • S tímto vysoce kvalitním domkem na postel si můžete přizpůsobit dětský pokoj tak, aby dokonale vyhovoval vám i vašemu dítěti.
  • ROZMĚRY: Domečková postel pro děti je vhodná pro matraci 80x160 cm a má výšku 150,1 cm. Všechny podrobné velikosti jsou uvedeny na fotografiích.
  • MATERIÁL: Hrací postel je tvoren prirodnim bukovym drevem.
  • ROZSAH DODÁVKY: Postel Tipi, Montážní návod, Montážní materiál
Domečková postel, Tipi, je dokonalým prvkem pro dětský pokoj. Tato postel v domečkovém stylu nejen přidává do pokoje zábavný prvok, ale také má praktickou funkci hry a spaní v jednom. Dřevěná postel je vysoké kvality a je k dispozici v různých verzích a úpravách, aby vyhovovala všem potřebám. Děti si mohou vytvořit vlastní svět v domečkové posteli a rozvíjet svou představivost a kreativitu. Když si přejí, mohou se schovat v domečku, hrát si, nebo si číst knihu. Domečková postel je vrcholem v každém dětském pokoji a stane se oblíbeným místem vašeho dítěte.
Barva: Bílá
Šířka: 86cm
Výška: 150.1cm
Délka: 86cm
Hmotnost: 21kg

6 z 6 hodnocení

4.83 z 5 Hvězdičky


83%

17%

0%

0%

0%


Zadejte své hodnocení!

Sdělte nám své zkušenosti s produktem s jinými zákazníky.

Perfektní

Velmi dobré

Dobré

Přijatelné

Neuspokojivé

(Maximální počet souborů:3, Maximální velikost souboru (v MB):32, Povolené přípony souborů:jpg;png)
Žádné vybrané soubory

May 30, 2022 15:02

Přesně to, co jsme hledali

Pozitivní: - masivní bukové lepené dřevo, lakované, hladké a čistě broušené - roztomilý design - Pokyny k montáži jsou srozumitelné - dobrý poměr ceny a výkonu - bezplatná a rychlá doprava ne tak pozitivní: - Krytky fasády pro šroubové spoje nedrží. - Horní část lůžka je upevněna výhradně pomocí hmoždinek a lepidla, v tomto místě není žádné šroubové spojení. Přes veškerou pečlivost se lepidlo nepodařilo nanést zcela čistě, protože nevyhnutelně prochází některými příčnými otvory. - chybělo 5 ochranných krytů na latě, improvizovali jsme Montáž jen pro zkušeného řemeslníka trochu složitá, trvala asi 1h, ale pak stojí pevně a nic neskřípe ani neskřípe. Dětská postýlka o rozměrech 70x140 cm je opravdu krásná na pohled. Nejdůležitější věc: náš malý ji miluje a díky nízko položenému povrchu je nebezpečí vypadnutí zbytečné. Lze ji také snadno a nádherně vyzdobit pohádkovými světýlky, závěsy apod. a vytvořit tak příjemné doupě.

May 30, 2022 14:53

Super dobrá postel pro dům za méně peněz

Přijel o den dříve. Super kvalita Všechny potřebné nástroje, VČETNĚ DŘEVĚNÉHO LEPIDLA (které super drží i na kůži) 😂super. Postel je pro mého syna, kterému byly tři roky, byl velmi spokojený. Za tu cenu ji mohu jen doporučit a koupím ji i pro své další dvě děti. Děkujeme za produkt super

May 30, 2022 14:55

Parádní stanové lůžko s dobrým poměrem cena/výkon

Tato postel se nám líbí! Používáme ji už asi 1 rok a naše dcera (téměř 3 roky) v ní dobře spí. Ano, rám nahoře je trochu vratký a neměli byste se na něj věšet. A ano, lamelový rám by měl být pevně namontován. Vrzání jsme však nerozuměli. Nastavil jsem to sám bez druhé osoby a šlo to docela hladce. A za tu cenu je to prostě skvělá "startovací postel" pro batolata.

May 30, 2022 14:54

Obrovská kvalita za malou cenu

Postel byla dodána během několika dní a byli jsme překvapeni, jak pevně a čistě byla vyrobena. Očekával lisovanou desku, dostal lepené masivní dřevo. Za tu cenu?!? To není špatné! Všechny otvory byly předvrtány čistě a přesně, vše pasovalo, nic nechybělo. Od velkých řetězců s drahým nábytkem jsem dostala horší výrobky. Lamelový rám není nejkvalitnější a je také bez gumového nárazníku, ale v případě potřeby jej můžete vyměnit. Pro naše účely to zatím stačí. Montáž trvala asi 30 minut ve dvou lidech a s akumulátorovým šroubovákem s imbusovým bitem, včetně malého gymnasty, který chtěl skákat po deskách. Cena a výkon/kvalita ve vztahu by byly 6 hvězdiček vhodné.

May 30, 2022 14:54

Skvělá postel s mnoha možnostmi designu

Tuto postel jsme koupili pro naši dceru. Poté, co jí byla její dětská postýlka příliš malá, je tato postel ideálním nástupcem, protože je opravdu plochá. Malý tuto postel miluje. A není problém, když v něm leží i máma nebo táta. Protože je opravdu plochá, vypadávání není problém. Navíc ji můžete navrhnout opravdu kreativně... jako jeskyně nebo jen lehký řetěz. Tuto postel můžeme jen doporučit. Stabilní a opravdu krásná.

May 30, 2022 15:08

Skvělá kvalita za nízkou cenu

Krásná postel... Velmi kvalitní dřevo, dobře zpracované - za tuto cenu bezkonkurenční. Snížení o jednu hvězdičku, protože lamelový rošt je do postele přišroubován a při otáčení v posteli hodně vrzá vlivem tahu šroubů, bez ohledu na váhovou kategorii ;-) (šrouby nebyly příliš utaženy nebo se po první noci trochu uvolnily), ale časem se to zlepší... jako žena v domácnosti musím také kritizovat, že se nedá vysávat pod postelí - musíte zvednout matraci a trubkou vlézt mezi rošty :-/.

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.59 / 5.00
z 70557 hodnocení