Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrana kupujícího
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Paypal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30 denní lhůta vrácení zboží
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava zdarma od 0,00 Kč

Dětská police "Andy", Růžová, 145 x 110 cm 12 přihrádek, Vicco

1 409,00 Kč*

Číslo výrobku: 425142194813615

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon Již není k dispozici

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Doprava a vrácení zdarma
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Záruka vrácení peněz a 30denní návratová politika
Záruka vrácení peněz
Zaplaťte pohodlně

Předběžná platba

Informace o výrobku "Dětská police "Andy", Růžová, 145 x 110 cm 12 přihrádek, Vicco"
  • Dětská zásuvková policie "Andy" je stylový a praktický doplněk do každé dětské místnosti. S jejími jednoduchými a snadno ovladatelnými zásuvkami bude ukládání věcí pro vaše dítě zábavou.
  • S touto skříní pro naše nejmenší v nápaditém designu zůstanete vždy flexibilní. Díky své jednoduché konstrukci se skvěle hodí do jakéhokoli konceptu místnosti a lze ji snadno sestavit i rozložit.
  • ROZMĚRY: Modulární dětská skříň má následující parametry: Šířka: 145 cm, Výška: 110 cm, Hloubka: 36 cm. Všechny podrobné velikosti jsou uvedeny na fotografiích.
  • MATERIÁL: Koutová police je tvořen UV-odolným a snadno udržovatelným plastem.
  • ROZSAH DODÁVKY: Dětská polička, Montážní návod, Montážní materiál
Dětská policie Andy je nejen praktickým nábytkem do každého dětského pokoje, ale také skvělým způsobem jak podpořit fantazii a tvořivost dětí. S jejími flexibilními možnostmi mohou děti vytvořit svůj vlastní prostor a přemýšlet o tom, jak nejlépe rozdělit své věci a hračky. Andy nabízí 12 otevřených polic, které jsou ideální pro ukládání knih, hraček a dalších věcí. Koutové provedení umožňuje úsporné využití prostoru a zásuvné provedení je praktické pro ukládání věcí mimo dohled dětí. Ale nejen to, co dělá Andy tak skvělou volbou pro každou dětskou místnost, jsou také různé postavy, které mohou děti vybrat. Každá postava přináší svůj vlastní příběh a děti se mohou inspirovat těmito příběhy při hře s jejich hračkami. Děti mohou snadno ukládat své věci a přitom se učit organizaci a pořádku. Navíc, s těmito postavami děti mohou prozkoumat svět a tvořit své vlastní příběhy. Andy je vyráběna z materiálů, které jsou snadno omyvatelné, takže se mohou děti v klidu hrát a nebát se, že by něco zničily. Tento produkt se také může stát skvělým dárkem pro dítě, které bude mít své vlastní místo na hraní a ukládání věcí. Dětská policie Andy je nejen praktická, ale také krásně vypadá a může být skvělou součástí každého dětského pokoje.
Barva: Růžová
Tvar: obdélníkový
Šířka: 145cm
Výška: 110cm
Délka: 36cm
Hmotnost: 8.81kg

10 z 358 hodnocení

4.69 z 5 Hvězdičky


69%

30%

0%

0%

0%


Zadejte své hodnocení!

Sdělte nám své zkušenosti s produktem s jinými zákazníky.

Perfektní

Velmi dobré

Dobré

Přijatelné

Neuspokojivé

(Maximální počet souborů:3, Maximální velikost souboru (v MB):32, Povolené přípony souborů:jpg;png)
Žádné vybrané soubory

1 - 10 z 208 hodnocení

May 11, 2022 09:41

Velmi praktické

Šatní skříň je pro děti dostačující a je také pěkná a hezká.

May 17, 2022 17:33

Zázrak v míru

Zásilka byla doručena společností DHL včas. Když jsem zásilku obdržela, byla jsem velmi překvapená, protože krabice byla poměrně malá a nedokázala jsem si představit, jak se do tak malé krabice může vejít celý šatník. Když jsem ho ale rozbalila, viděla jsem, že všechno oblečení je na svém místě. Jeho výchova byla poměrně snadná. Líbí se mi zejména možnost přeměny skříně a prostor, který nabízí: určitě se vejde i do toho nejmenšího koutu, pokud je strop dostatečně vysoký. Design a barvy mi připadají velmi přívětivé pro děti. S 12 přihrádkami je prostor dostatečný. Při sestavování skříně není na tyči na šaty mnoho místa a těžké oblečení nemusí být nutně zavěšeno. Trička, svetry, kalhoty a spodní prádlo se vejdou do jednotlivých krabic. Celkově mám velmi pozitivní názor a koupila jsem si hned tři skříně. 2x 12 přihrádek 1x 6 přihrádek 1x 6 přihrádek...

May 27, 2022 14:28

Skvělé služby a dobrý produkt

V dodávce něco chybělo, stačil jeden telefonát a druhý den dorazil zcela nový výrobek na náklady prodejce. Jsem více než pozitivně překvapen! Samotný produkt také top a super snadné sestavení!

Spokojenost zákazníků
Velmi dobré
4.59 / 5.00
z 70422 hodnocení